Gelinio lako šalinimas namuose nepažeidžiant nagų
Jūs galite pašalinti ilgalaikį gelio manikiūrą namuose nesikreipdami į saloną ir nepažeisdami nagų. Saugus gelinio lako šalinimas pareikalaus šiek tiek laiko ir kantrybės, tačiau tai padės išlaikyti jūsų nagus sveikus, geros būklės ir suteiks dar daugiau grožio. Pašalinti gelinį laką nesunku, bet reikia vadovautis keliais žingsniais, kad lako sluoksnį nuvalytume kuo geriau.
Šio socialinio atsiribojimo laikmečiu paprastas vizitas gelinio lako nuėmimui ir šalinimui gali virsti tikru iššūkiu. Nuolatiniai ribojimai, bei sugriežtintos taisyklės gali atgrasyti nuo šios rodos įprastos grožio procedūros. Daug laiko ribojant kontaktą su kitais po truputį atsiranda tendencija tokias procedūras atlikti patiems namuose. Gelinis nagų lakavimas nepraeina be pasekmių. Jis savaime nenusivalys taigi jį reikia arba kars nuo karto papildytim arba pašalinti. Tai procedūra per kurią gelinis ar kitos rūšies lakas pašalinamas nuo nago plokštelės.
Pagunda kramtyti ir lupinėti paprastai yra pirmasis „sprendimas”, kuris ateina į galvą. Atsilaikyti sunku. Dažnai mažas įtrūkimas nago paviršiuje gali baigtis visų nagų nukramtymu ar nulupinėjimu. Reikėtų įsidėmėti, kad tokie būdai gali privesti prie didelių nagų pažeidimų. Taip šalindami gelinį laką rizikuojate kartu nulupti ir viršutinius nago sluoksnius. Po tokių procedūrų jie tampa jautrūs, pažeisti, o gydymas, tikėtina užtruks ilgai bei reikalaus ne tik daug kantrybės, bet ir brangių priemonių. Nago plokštelę reikia labai saugoti kitu atveju nagai atrodys negražiai ir neteiks jokio džiaugsmo. Gelinio lako nuėmimo procesas labai svarbus dėl to skirkite tam ypatingą dėmesį.
Raskite gerai vėdinamą erdvę
Lako šalinimo procedūra nėra greita, todėl norėdami pasiekti geriausių rezultatų reikėtų skirti pakankamai laiko pašalinimo procesui. Labai svarbu, kad pasirinktumėte gerai vėdinamą patalpą. Acetonas reikalingas nuėmimui turi savybę garuoti, todėl nenorėdami juo kvėpuoti raskite vietą, pavyzdžiui, netoli atviro lango. Procesas tikrai negali būti atliekamas skubotai, todėl planuokite savo laiką. Jums reikės apie 30 minučių.
Pasirūpinkite nagų dilde
Prieš ištraukdami nagų lako valiklį, pirmiausia naudokite nagų dildę ( tinka apie 180/180 rupumo). Švelniai ir lėtai nudildinkite viršutinį lako sluoksnį. Dildžiavimo esmė yra ne nudildinti visą laką, bet “pašiaušti’ viršutinį sluoksnį. Neskubėkite ir nesistenkite pasiekti spalvos. Iš esmės, jums tiesiog reikia pašalinti blizgesį. Galite pasinaudoti ir frezos pagalba, o ją išsirinkti padėsime mes ir rasti geriausią iš geriausių.
Apsaugokite savo odą
Sekančiame žingsnyje jums reikės padengti odą aplink nagus ir pirštų galiukus odelių aliejumi arba riebiu kremu. Tai suteiks apsaugą nuo acetono, kuris džioviną odą. Šios priemonės nagams bei aplink esančiai odai labai naudingos. Turėdami sveikus nagus galėsite drąsiai toliau naudoti gelinį nagų laką.
Pamirkykite vatos gabalėlius
Raktas į sėkmingą gelinio lako pašalinimą yra teisingas nagų mirkymas nagų valiklyje. Tai galite padaryti mažame dubenyje į jį pripildami nagu lako valiklio su acetonu ir lašeliu ar dviem odelių aliejaus. Taip pat galite naudoti atskirą medvilnės kamuoliuką kiekvienam nagui.
Dažnesnis ir paprastesnis pasirinkimas yra išmirkyti vatos gabalėliai. Be to, gabalėliai geriau laikysis prigludę prie lako kas pagreitins nuėmimo procesą. Tačiau vatos pagalvėlės gali sugerti acetoną ir pernelyg greitai išdžiūti.
Labai svarbu tinkamai prisotinti vatos gabalėlius acetonu. Drąsiai naudokite netgi daugiau nei manote, kad jums reikės. Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, rinkitės nagų lako valiklį, kuris savo sudėtyje neturi drėkinančių ingredientų. Drėkinančios medžiagos linkusios sulėtinti procesą, todėl gali tekti pirštus mirkyti ilgesnį laiką.
Apvyniokite pirštus aliuminio folija
Galite iš anksto pasiruošti keturkampės formos folijos formeles, kurių užtektų apvynioti pirštui. Eiga prasideda nuo mažiausio piršto. Uždėkite acetonu įmirkytą medvilnės kamuoliuką ant savo nago ir naudokite foliją, kad prispaustumėte vatos gabalėlį vietoje. Pradėkite nuo savo ne dominuojančios rankos-tai palengvina darbus.
Kartokite tai ant visų 10 nagų. Po 10 ar 15 minučių patikrinkite acetono veikimą.
Gelio lakas turėtų atrodyti taip, tarsi jis tuoj atšoko nuo nagų ir tuoj nukris. Nagų lako likučius turėtų būti lengva pašalinti su mediniu pagaliuku skirtu atstumti nago odeles. Nereikia naudoti jėgos. Jei nepavyksta tęskite mirkymą dar penkias minutes ir bandykite dar kartą.
Likučių pašalinimas
Kai visas nagų gelinis lakas „atšoks” nuiminėkite foliją nuo kiekvieno piršto šiek tiek spausdami vatą prie nago. Kad pašalintumėte likučius švelniai naudokite medinį pagaliuką.
Pro patarimas: Mediniai įrankiai dažnai būta bakterijų veisimosi vieta, todėl išmeskite juos po kiekvieno naudojimo.
Jei neturite lazdelės po ranka ir norite naudoti kažką kito, galite pasinaudoti dantų siūlu. Tačiau būkite labai atsargūs.
Vienintelis atvėjas, kai gelis gali būti pašalintas dantų siūlu, yra po to, kai lako kraštai pakilę nuo nago paviršiaus, tačiau tai turi būti padaryta labai atsargiai. Rizika lieka, kad naudojant per didelę jėgą gelinis lakas bus atplėštas kartu su natūralaus nago sluoksniu.
Drėkinimas drėkinimas drėkinimas
Po acetono vonelių jūsų nagai greičiausiai bus šiek tiek sausi. Duokite jiems atsigauti. Tam padės įvairios maitinamosios vonelės. Mirkykite nagus kokosų aliejuje nuo penkių iki septynių minučių, tada ant nagų odelių užtepkite odelių aliejų. Pabaigai labai svarbu naudoti drėkinamąjį rankų kremą.
Gali atrodyti, kad jūs sunaudojote daug sausinančio acetono, bet jei esate gelinio lakavimo gerbėjas, tai daug geriau nei lako lupimas mechaniškai. Acetonas pašalina aliejus nuo nagų, bet tai nepažeidžia nagų struktūros ir sluoksnių. Taip gali atsitikti kai nagai patiria traumą bandant pašalinti gelinį nagų laką jį lupant per jėga.
Gelinio lako šalinimas nėra super sudėtinga procedūra. Tam tereikia skirtie šiek tiek laiko ir kantrybės. Smagių akimirkų savo asmeniniame namų manikiūro salone!
Parašykite komentarą