Gelinis Nagų Lakavimas – Viskas Ką Privalai Žinoti
Yra daug priežasčių, kodėl ilgalaikis gelinis lakavimas tapo šiuolaikinio grožio pagrindu – jis puikiai laikosi, yra ypatingai blizgus ir prieinamas kiekviename nagų salone ar prekybos vietoje. Tačiau kas labiausiai vilioja pasidaryti gelinį lakavimą? Visų pirma, tai beveik nulinė rizika sugadinti nulakuotus nagus. Vos po minutės galėsite raustis savo rankinėje ar užseginėti paltą be jokios baimės, kad lakas susibraižys jau nekalbant apie lako nešiojimą dar keletą savaičių.
Ilgalaikio gelinio lakavimo priemonės susideda iš stipresnių ingredientų, kurie sutvirtina nagą geriau nei tradiciniai lakai ir yra pakankamai stiprios, kad galėtų atlaikyti kasdienį kontaktą su įvairiais paviršiais. Darydami gelinį lakavimą ne tik papuošite savo nagus, bet ir padarysite juos stipresniais.
Nagų lakavimo privalumai
Nagų gelinis lakavimas mūsų nagus daro ne tik gražiais. Nagų lakavimas turi ir kitų, ne tokių akivaizdžių privalumų.
Prieš lakavimą atliekamas manikiūras ir pedikiūras
Po visu manikiūro ir pedikiūro procedūrų jūsų nagai atrodys ne tik idealiai gražūs, bet ir sveiki. Tikrai verta nepasikuklinti ir save palepinti visomis SPA procedūromis nepamirštant ir manikiūro bei pedikiūro. Leidžiant laiką besimėgaujanti grožio procedūromis atpalaiduosite ne tik kūną, bet ir sielą.

Nors manikiūrą būtų sunku palyginti su pilnu kūno masažu, tačiau jis gali būti labai atpalaiduojantis. Daugelis grožio salonų Jums pasiūlys ne tik įprastą manikiūro ir pedikiūro paslaugą, bet ir brangesnes gydymo procedūras su rankų ir kojų masažu, bei aromaterapija. Tačiau ir paprastas rankų bei kojų masažas daro stebuklus ypač po sunkios darbo dienos.
Aliejus nagų odelėms
Lakas jūsų nagus padarys tikrai gražiais, tačiau ir priemonės naudojamos nagų paruošimui taip pat gali būti naudingos rankoms bei nagams. Dauguma priemonių lakui nuimti, kuriose nėra cheminių medžiagų, sudėtyje turi įvairių vitaminų, kurie iš tikro padeda nagus sustiprinti ir padeda jiems išlikti sveikais.
Viena pagrindiniu priemonių, kurias naudojame prieš lakuojant nagus yra odelių aliejus. Nors anksčiau iš priemonė nebuvo labai populiari ir buvo laikoma visikai nereikalinga, šiandien ją naudoka kiekviena moteris. Odelių aliejų naudoti labai paprasta – juo tiesiog padengiamas visas nagas arba odelės aplink jį. Odelių aliejus būna įvairios sudėties, dažniausiai pasitaikantis tai migdolų, žaliosios arbatos ar iš ryžių branduolių galinamas odeliu aliejus turintis daug vitamino E. Odelių aliejus ne tik drėkina jūsų odą, bet ir padeda apsisaugoti nuo į nagą galinčių patekti bakterijų ar net infekcijų, kurios netgi gali privesti prie nago praradimo.
Nagų masažas

Nagų masažas turėtų būti kiekvieno gero nagų manikiūro dalis. Masažo metu į pagalbą pasitelkiamas nagų odelių aliejus, kuris labai praverčia ir šios procedūros metu. Pirštais aliejus įtrinamas į nagus nelaukiant kol jis pats susigers i oda. Šis masažas ne tik pagerina aliejaus pasisavinimą, bet ir skatina nagų augimą.
Visi masažo būdai skatina kraujo apytaką masažuojamoje kūno dalyje ir nagų masažas tikrai ne išimtis. Pagerėjusi kraujo apytaka greitina toksinu pasisalinimą ir skatina kitus gydymo procesus. Šią procedūrą galite patys išbandyti namuose. Atlikite ją kartą į savaitę arba net kartą į dieną ir greitai pastebėsite, kad jūsų nagai sustiprėjo.
Kiti nagų lakavimo privalumai
Prižiurimas ir gražiai atrodančias jūsų rankas pastebės kiekvienas, nes jos atrodys nepaprastai gražiai ir sveikai. Nors išvaizda ir nėra svarbiausia, ji tikrai padės padaryti neišdildomą pirmą įspūdį. Juk pirmiausiai pastebime žmogaus veidą ir rankas.
Nagų lakavimas turi ir kita privalumą. Jei turite negražius ranku ar kojų nagus, lakavimas jums tikrai padės pasijusti gražesnei.
Šiandien nagų grožio salonuose naudojamos ne tik saugios, bet ir jūsų nagų sveikatą tausojančios bei puoselėjančios priemonės turinčios vitaminų ir kitų naudingų medžiagų.
Gražūs nagai gali padėti ne tik gražiai atrodyti, bet ir padidinti pasitikėjimą savimi.
Ilgalaikis gelinis lakavimas skiriasi nuo įprasto

Kokie skirtumai tarp gelinio lakavimo ir visoms merginoms įprasto? Gelinį laką sudarančios medžiagos yra lankstesnės, todėl gelinis lakas atsparesnis. Gelinis lakas stingsta UV arba LED lempos šviesoje kitaip nei įpaprastas lakas – tiesiog deguonies pagalba. Geliai turi būti pašalinti mirkant acetone mažiausiai dešimt minučių arba šalinant juos profesionalia freza salone, o trumpalaikis lakas, kitaip nei gelinis lakavimas, lengvai nuvalomas nagų lako valikliu.
Pateiksime jums 10 patarimų kaip išlaikyti savo natūralių nagų grožį
Leiskite nagui kvėpuoti
Nesvarbu, ar pasirinksite gelį ar tradicinį laką, tiesa yra ta, kad reguliarus, bet kokios rūšies manikiūras gali susilpninti jūsų natūralius nagus. Ilgalaikis gelinis lakavimas gali sukelti dehidrataciją ir nagų plokštelės silpnėjimą.
Tačiau šis faktas neskirtas nei tiems kas reguliariai lankosi salonuose, nei tiems, kurie atlieka manikiūrą namuose. Negalėdami apžiūrėti savo natūralau nago bent kas dvi savaites, negalėsite tinkamai įvertinti jo būklės. Be to, galite nepastebėti susidariusių infekcijų ar nago pakitimų. Stora lako danga taip pat blokuoja deguonies patekimą į nagą. Stenkitės rinktis kokybišką, sunkiai lūžinėjantį gelinį laką.
Vienas gana dažnai pasitaikantis reiškinys tarp gelinio lako gerbėjų, yra lako lupinėjimo įprotis. Kai spalva pradeda pabosti jums gali kilti pagunda ją pašalinti. Taip pat namų ruošos darbų, tokių kaip šveitimas ir valymas, metu į nagą gali patekti vanduo. Tai gali sukelti bakterines infekcijas ir galbūt įtakoti grybelį. Pažeidus laką ir atsiradus lako įtrūkimams dažnai sustoti lupinėti būna sunku. Jei pašalinate laką, atsiminkite ,kad galimai kartu pašalinote ir kai kuriuos savo nagų sluoksnius. Šios rūšies nago sužalojimo atstatymas gali užtrukti daugiau nei šešis mėnesius .
Tinkamai rūpinantis ir pašalinant gelį laiku, lakavimas yra visiškai saugus nešioti nuolat. Gelinis nagų lakavimas tikrai gali susilpninti nagus, jei jie yra lupami per nelyg dažnai ar pernelyg smarkiai dildžiuojami atliekant manikiūrą.
Gelinio lako sudedamosios dalys

Lakavimui svarbu nei tik nagų sveikata bet ir viso organizmo gerovė. Toksiški kancerogenai randami daugelyje lakavimo priemonių. Atlikus klinikinius tyrimus nustatyta, kad šie ingredientai sukelia uždegimą kartu su daugeliu kitų nepageidaujamų šalutinių poveikių, pvz. kepenų ir skydliaukės funkcijos sutrikimų. Laimei, dauguma visų šiandien pagamintų profesionalių nagų lakavimo priemonių neturi šių „teršalų”. Taigi nagų lakavimas yra visiškai saugus.
Pabandykite apriboti UV ir Led lempos poveikį
Neseniai Amerikos dermatologijos akademijos atliktas tyrimas parodė, kad gelio manikiūras gali būti nesaugus pasirinkimas žmonėms, kurie yra labai jautrūs UV šviesai. UV dozė, kurią gaunate gelio manikiūro metu, yra trumpa, tačiau ji yra intensyvi. Laikui bėgant, šis intensyvus poveikis gali sukelti odos pažeidimus.
Susirūpinimą kelią didėjantis LED lempos populiarumas. LED lempų populiarumą lėmė greitesnis lako stingdymas taip pat tikėjimas, kad jos yra saugesnės nei UV lempos, tačiau tai vis dar kėlia daug diskusijų. Nors daugelis žmonių klaidingai mano, kad šios lempos nenaudoja UVA spindulių, jie iš tikrųjų naudoja didesnį UVA bangos ilgio intensyvumą, kad pasiektų trumpesnį kietėjimo laiką. Didesnis UVA apšvitinimo intensyvumas reiškia, kad šioms lempoms reikia mažiau laiko, kad potencialiai būtų pakenkta odai.
Sekantį kartą kai ruošitės gelinio lakavimo vizitui įsitikinkite, kad naudojamos plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, o tai reiškia, kad jos apsaugo nuo UVA/UVB spindulių. Be to, UVA šviesa iš lako stingdymui naudojamų lempų yra stipresnė už įprastą saulės šviesą.
Gelinis lakas panašus į skystą akrilą
Ar kada nors pagalvojote kaip gelinis manikiūras taip ilgai išlieka tvirtas ir nepažeistas? Gelio paprasto nagų lako cheminės sudėtys skiriasi priklausomai nuo kiekvieno prekės ženklo, tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad gelio lakas išdžius tik esant tiesioginiam UV ar LED šviesos kontaktui, o įprastas nagų lakas gali išdžiūti be jo.

Gelinis nagų lakavimas atliekamas gelį stingdant po lempa, sukuriant kietą lako sluoksnį, kuris tampa patvaresnis, skirtas ilgesniam nešiojimui. Ilgalaikio gelio lako pašalinimo procesas taip pat yra sudėtingesnis, reikalaujantis, kad nagai būtų mirkomi acetone, kad tinkamai ištirptų gelis. Taigi ne tik nešiojimo trukmė pailgės, bet ir nagai atrodys stipresni ir blizgės intensyviau.
Karštos vonios ir dušas gali sukelti lako atšokimą nuo nago
Blogiausias gelinio manikiūro priešas yra karštas vanduo, todėl jų mirkymas yra efektyviausias būdas geliui pašalinti. Ilgos vonios, dušas ar sūkurinės vonios gali sukelti atšokimą todėl jų venkite arba nebūkite ilgai. Taip pat kai plaunate indus visada dėvėkite gumines pirštines.
Mirkymo procesas gali būti žalingas
Nors jūsų manikiūras iki sekančios korekcijos, papildymo ar šalinimo gali likti nepasikeitęs, gelio nuėmimo procesas gali būti labai žalojantis nagus. Nagų mirkymas acetone, apvyniotas folija, veda link nusilpusių ir trapių nagų. Be to dažnas manikiūrininkas vos pašalinus foliją nuo nago griebiasi dildžiavimo, o neatsargus dildės naudojimas gali sukelti dar daugiau nagų problemų. Įsitikinkite, kad jūsų manikiūrininkas yra kvalifikuotas meistras puikiai suprantantis visas grėsmes.
Rankų odos drėkinimas
Labai svarbu, kad nago aplinkinė oda ir odelė, taip pat pati nagų plokštė būtų rehidratuota storu rankų kremo sluoksniu arba odelių aliejumi. Ilgalaikis lakavimas yra patogus, kad nereik dažnai užsiimti lakavimu, bet jūsų nagams ir sveikatai taip apt reikia dėmesio.
Drėkinkite nagus
Jūs žinote, kaip svarbu jūsų organizmui gerti daug vandens. Tos pačios taisyklės taikomos, kai kalbama apie nagų sveikatą. Be to, kiek įmanoma drėkinkite nagus tarp apsilankymų grožio salone. Įvairios vonelės su kokosų aliejumi ir vitaminu C padės išlaikyti nagus sveikus ir pamaitintus. Gelinį lakavimą darysite nebijodami sugadinti nagų.

Kitos nagų apsaugos priemonės
Norite gelinių nagų, bet sudėtingas valymo procesas ir džiovinimo būdas jus glumina? Pasirinkite priklijuojamus nagusm kurie padengti tolygiai atrodančiu geliniu laku. Tokiu būdu gelis niekada nekontaktuoja su nago plokštele. Naudojant kartu su specialiu padengimo laku, kuris pritvirtina dirbtinį nagą, juos galite naudoti iki dviejų savaičių ir niekas nepasakys, kad negai netikri. Tokie priklijuojami nagai idealus variantas jei neturite laiko ilgesnėms procedūroms.
Ilgai išliekantis lakas
Dar viena patogi gelinių nagų alternatyva tai ilgai išliekantis įprastas nagų lakas. Jis jums išlaikys ir savaitę laiko, bet nusivalys gerokai lengviau ir nereiks džiovinimo po led ar uv lampomis. Ilgai išliekantis lakas labai popuriarus kaip pavyzdžiui Sally Hansen’s Miracle, lakas, kuris turi net virš septyniasdešimties atspalvių. Covergirl’s XL nagų lakas siūlo blizgantį ilgai išliekantį atspalvį už vidutinę kainą.
Kadangi ilgai išliekantis lakas nuvalomas įprastu būdų naudojant nagų valiklį, jis yra saugesnis klientams, kurie niekaip neatsispiria nagų lupinėjimui.
Nagų grožis kaip ir ilgalaikis nagų lakavimas jau tapo neatsiejama jūsų dalis. Kiekviena moteris nori sveikų blizgančių nagų. Nagučių sveikata prasideda nuo mūsų. Labai svarbu patikėti savo nagus tik kvalifikuotiems meistrams.
Galbūt svajojate pradėti dirbti iš namų tada ilgalaikis lakavimas ya idealus būdas pradėti ir atidaryti savo manikiūro salone. Lakavimas kaip ir manikiūras reikalauja gerų darbo įgūdžių dėl to nelaiškite laiko ir padėkite jau dabar. Septynis patarimus kaip atidaryti savo asmeninį manikiūro saloną rasite mūsų puslapyje. Gelish Mini Soal Off prefesionalus gelinių nagų lakavimo priemonių rinkinys su pridedama Led lempa būtų idealus pasirinkimas jūsų naujajame namų grožio salone. Jame yra viskas ko reikia: Led lempa, „praimeris”, pagrindo ir užtvirtinimo priemonės bei penkių spalvų lakai.
Kas gali būti geriau už Jūsų žėrinčius nagučius.
Klausymai atsakymai
Problemos su kuriomis susiduriame ir klausimai kuriuos dažniausiai užduoda nagų entuziastai.
Kaip atstatyti ir sustiprinti nagus po gelinio lakavimo?
Pagaliau nusiėmėte gelinius nagus, bet dabar jie yra sausi ir nuolat skilinėja? Nėra ko jaudintis. Pasinaudokite šiuo paprastu gidu ir Jūsų nagai greitai bus stiprūs ir sveiki.
- Apsikirpkite nagus. Ilgesni nagai lūžta dažniau atliekant kasdienes veiklas (pvz. bandant nuimti užsispyrusį dangtį nuo stiklainio). Palaikykite nagus trumpus ir užapvalintus, kad jie nesikabintų ir nelūžtų.
- Švelniai juos nušflifuokite. Lengvai nušlifuokite nagus, kad išlygintumėte nelygumus ir nagų griovelius. Tai sumažins tikimybę, kad jūsų nagai pradės luptis – ypač ties galiukais.
- Dažnai drėkinkite. Įmasažuokite kutikulių aliejaus į nagus ir odą aplink nagus kelis kartus per dieną. Po to užsitepkite sluoksnį storo rankų arba gydomojo kremo. Aliejai geriau įsigeria į nagų guolį, o kremai sudaro uždarą erdvę, pro kurią neprasiskverbia drėgmė.
- Užsirašykite į gydomąją nagų procedūrą. Kelias savaites nesilakuokite nagų – vietoj to pasinaudokite nagų gydymo procedūromis, priemonėmis. Ši iš „Essie“ yra pilna baltymų, kurie sustiprins silpnus galiukus ir pabaltins nagų pigmentą, pašalins visą geltonumą ir blankumą.
- Palikite ramybėje kutikulę. Įveikite norą patrumpint ar nukirpt ją. Kutikulės yra tam, kad apsaugotų naujai augančius nagus (tai yra dar viena priežastis kodėl yra itin svarbu dažnai drėkinti nagus).
Ko reikia geliniam lakavimui?

Produktai ir prietaisai, kurių reikės norint pasidaryti gelinį arba šelakinį (shellac) manikiūrą.
Štai sąrašas visų produktų, kurių reikės norint pasidaryti gelinį (arba šelako) manikiūrą. Verta paminėti, kad produktai šiame sąraše yra aukštos kokybės, tokios, kokias naudoja grožio salonai. Svarbu paminėti, kad jie darbą atliks tikrai ne megėjiškai, o kokybiškai – tai reiškia, kad nagai išsilaikys tikrai ilgiau nei dvi dienas. Tai yra būtent tokie produktai ir prietaisai, kuriuos naudoja salonuose, todėl galutinis rezultatas yra stulbinantis manikiūras.
- Nagų žnyplės (tiks bet kas ką turite po ranka! Jeigu jų dar neturite, jas tikrai verta įsigyti).
- Nagų odelių žirklutės.
- Nagų dildė.
- Medinės lazdelės nagų odelėms.
- Dildė blokelis.
- Vatos pagalvėlės.
- Valiklis su alkoholio pagrindu.
- Nagų lako valiklis (Su acetonu).
- Gelinių nagų bazinio ir viršutinio sluoksnio lakas.
- Spalvotas gelinis nagų lakas (Mano mėgstamiausi: štai čia, čia ir dar daug skirtingų spalvų variantų čia).
- LED lempa (šitą lempą aš turiu ir dievinu, o čia rasite pigesnį, bet irgi gerą pasiūlymą).
- Vienkartiniai paklotėliai, kad apsaugoti paviršių (Kai keliauju su kūdikiu nuolat turiu šitus, bet galite naudoti ir paprastą rankų, tualetinį popierių!).
- Kutikulių aliejus.
- Gelinio lako nuėmimo formelės (Jos nėra 100% reikalingos, bet tikrai padeda saugiai nuimti gelinį laką – tuojaus paaiškinsiu!).
Daugelį išvardintų produktų greičiausiai jau turite, bet jeigu nuspręsite pirkti viską iš naujo (ko greičiausiai nedarysite, nes turbūt jau turite keletą išvardintų daiktų, tokių kaip nagų žirklutės ir dildė), Jums šiems produktams tektų investuot mažiau nei 100€, už kuriuos galėsite pasidaryti vos ne begalę gelinių manikiūrų ir pedikiūrų. Tai visai neblogas pasiūlymas žinant tai, kad tiek mokėtumėte už VIENĄ kelionę į saloną pasidaryti gelinį manikiūrą ir pedikiūrą (neįskaitant arbatpinigių).
Kaip nuvalyti gelinį lakavimą?

Gelinių nagų nuėmimo žingsniai:
- Pradėkite nuo gelinio lako šlifavimo šiurkščia nagų dildės puse. Taip nuimsite permatomą apsauginį viršutinį sluoksnį užteptą ant gelinio lako ir acetonas galės įsigerti į nulakuotą nagą.
- Įmerkite vatos kamuoliuką į acetoną ir uždėkite ant nago.
- Apvyniokite nagą su vatos kamuoliuku folija.
- Kartokite šį procesą su likusiais nagais.
- Duokite laiko nagams sugerti acetoną. 15 minučių yra geras laiko tarpas, bet tai gali užtrukti trumpiau arba ilgiau priklausomai nuo naudotų produktų.
- Nuslinkite foliją su vatos kamuoliukais nuo nagų. Gelio lakas turėtų trūkinėti. Jei ne, gali tekti nagams duoti daugiau laiko sugerti acetoną.
- Švelniai nustumkite likusį gelį nuo nagų naudojant nagų odelių stūmiklį.
- Kai nuimsite spalvotą gelį, gali būti, kad ant jūsų nagų bus likę permatomų likučių nuo nagų grunto ir pirmo lako sluoksnio. Juos galite pašalinti gerai nusiplovę rankas, o nagų paviršių išlygint naudokite keturpusę nagų poliravimo dildę.
- Viską atlikę naudokite nagų odelės aliejų ir drėkinamąjį kremą ant nagų guolio.
- Kartokite tą patį su kitos rankos nagais.
Kokią lempą pirkti geliniam lakavimui?

Daugelis profesionalių LED ir UV nagų lempų yra bent 36 vatų. Taip yra dėl to, nes daugiau vatų turinčios lemputės greičiau išdžiovina nagų gelį – salonose tai yra labai svarbu. LED lempa su daug vatų gali laką išdžiovint per sekundes, o UV lempa visada užtruks šiektiek ilgiau.
Kai kurie geliniai nagų lakai buvo sukurti specialiai naudoti tik su UV lempomis – tokiu atveju LED lempa neveiks.
Dėl to yra labai svarbu patikrinti ar jūsų naudojamo prekės ženklo nagų lakas suderinamas su LED lempa. Visi geliniai lakai gali būti naudojami su UV lempomis, nes jos skleidžia platesnį bangos ilgių spektrą, kurie gali išdžiovinti visų tipų gelinį laką. Ant nagų lako buteliuko bus įvardinta su kokia lempa galite naudoti laką.
Kai kurie prekės ženklai siūlo naudoti jų pačių specialiai jų nagų lako formulėm sukurtas lempas – taip norint užtikrinti, kad naudojate lempą su atitinkama vatų galia ir išvengti lako perdžiovinimo.
Kaip pasidaryti gelinį lakavimą?
Gelinio lakavimo eiga aprašyta žemiau:
- Paruoškite nagus juos nuvalydami arba pašalindami seną nagų laką.
- Atstumkite nagų odelę atgal ir išvalykite nagą.
- Suformuokite nagus su 180/240 rupumo dilde.
- Lengvai pašlifuokite nagus su blokeliu dilde.
- Pašalinkite dulkes ir nuvalykite nagą naudojant nagų valiklį su beplaušę servetėlę manikiūrui.
- (Neprivaloma) Užtepkite sukibimą gerinančios priemonės. Palaukite kol išdžius. Kodėl to reikia? Skaitykite patarimus žemiau.
- Užtepkite labai ploną gelinio nagų lako bazinį sluoksnį ir užlakuokite nagų kraštus. Sėkmingo užtepimo paslaptis – užtepti labai ploną sluoksnį. Patikrinkite ar gelis neliečia nagų odelės. Jeigu liečia, ją galėsite nuvalyti vėliau su mediniu nagų odelių pagaliuku.
- Džiovinkite (sudedant visus pirštus) UV lempoje 1 minutę ar LED lempoje 30 sekundžių.
- Užtepkite labai ploną sluoksnį spalvoto gelinio lako nuo kutikulės iki nago pabaigos. Nepamirškite užlakuoti ir kraštus.
- Jeigu naudojate tamsias spalvas, įdėkite ranką į UV lempą 3 minutėm, jei šviesias – 2 minutėm. Arba 30 sekundžių jei naudojate LED lempą.
- Norint išlyginti užlakuotą paviršių, kartokite 9 ir 10 punktus pagal lūkesčius.
- Užtepkite ploną gelinių nagų lako viršutinį sluoksnį nuo kutikulės iki laisvojo nago krašto.
- Įdėkite ranką į UV lempą 2 minutėm arba 30 sekundžių jeigu naudojate LED lempą.
- Nuvalykite lipnų paviršių nagų valikliu ir beplauše servetėle manikiūrui.
- Įmasažuokite kutikulių aliejaus į odą aplink nagus.
Kodėl nesilaiko gelinis lakavimas?
Jūsų nagų lakas nesilaikys ilgai jeigu Jūsų nagai yra per daug riebaluoti.
Pagrindinė priežastis kodėl Jūsų geliniai nagai nesilaiko gali būti ta, kad ant Jūsų nagai per daug riebaluoti.
Jeigu Jūsų nagai yra natūraliai labai riebaluoti, tai gali trukdyti gelinių nagų lakui laikytis ant nago. Bet nesijaudinkite, yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad įveiktumėte šią problemą ir leistumėte nagų lakui geriau prilipti prie nagų.
Kiek kainuoja gelinis lakavimas?

Įprastai gelinis manikiūras gali kainuoti 5€-10€ daugiau nei paprastas manikiūras. Pradinė tokio manikiūro kaina 35€.
Vienas didžiausių gelinių manikiūrų privalumų yra tai, kad jie ilgai laikosi. Priklausomai nuo to, kaip atsakingai prižiūrite savo nagus, gelinis manikiūras gali gyvuoti apie dvi ar netgi tris savaites. Kai tik jūsų nagai pradeda lūžinėti ir atauginėti, tai ženklas, kad reikia naujo manikiūro. Bet kai kiekvienas apsilankymas grožio salone kainuoja apie 35€, pasiplanuokite mokėti apie 70€ per mėnesį nuolatinei nagų priežiūrai. Per metus laiko, jūsų gelinio manikiūro hobis gali atsieiti bent 840€.
Gelinių nagų nuėmimo kaina gali būti 10€ – 20€.
Kiek laiko gelinis lakavimas?
Gelinis nagų lakas vidutiniškai laikosi 2 – 3 savaites.
Kaip gerai paruošti nagą geliniam lakavimui?

Norint geriausio gelinio manikiūro rezultato svarbu pasirūpinti, kad nagų plokštelė būtų sausa, neriebaluota, be negyvos odos ir svetimkūnių. Štai keletas patarimų apie tai, kaip tinkamai pasiruošti manikiūrui. (Daugelis šitų patarimų tinka ir ruošiantis nagų priauginimui)
Nenaudokite vandens
Pilnai nusausinkite nagus prieš tepdami gelinį laką. Neįmerkite pirštų galiukų į vandenį ir nenaudokite jokių produktų, kurie sudrėkina ar suriebaluoja jūsų nagus. Jūsų pirštai ir nagai gali atrodyti sausai ir nepatraukliai pasiruošimo metu, bet viskas gerai, nes jūsų lakas laikysis ilgiau.
Pasirūpinkite kutikulėmis
Nustumkite kutikules atgal. Atsakingai pasirūpinti kutikulėmis yra itin svarbus žingsnis daugeliui žmonių. Kutikula yra negyva oda, kuri prisikabina prie nago plokštelės, ir ją reikia pastumti atgal ir pašalinti nuo nago, kad gelinis lakas galėtų būti tinkamai užteptas.
Galite naudoti kažką panašaus į „CND Cuticle Away“, kad sušveltintumėt kutikulę ir kutikulės stumiklį, kad nustumtumėte ją nuo nago plokštelės.
Po nagų odelės nustumimo galite nukirpti likusią negyvą odelę jeigu dar tokios yra, bet tai reikia daryti labai atsargiai. Reikia nugnybti tik negyvą odą – ta, kuri yra baltos spalvos ir neturi gyvo audinio.
Šlifavimas
Po kutikulių išvalymo, nušlifuokite nagų plokštelę smulkaus rupumo dilde tokia kaip EzFlow 240/280. Tai padės pašalinti užsilikusią negyvą odą nuo nagų plokštelės ir pašalins spindėsį. Atsakingai nušlifuokite visą nagų plokštelę nuo krašto iki krašto!
Valymas ir gruntavimas
Po šlifavimo reikės pašalinti visą purvą iš nagų ir riebalų perteklių su valikliu ir beplauše servetėle manikiūrui. Naudokite Isopropyl valiklį, kurį sudaro 99% alkoholio, kad išsausintumėt nagų plokštelę ir pašalintumėt riebalų perteklių geriausiam sukibimui.
Leiskite valikliui, sukibėjui ir/ar nagų gruntui visiškai išdžiūti savaime prieš tęsiant gelinio lako užtepimą.
Parašykite komentarą