Kaip Išsirinkti Geriausią LED Lempą Nagams

LED lempa nagų lakui

Kaip Išsirinkti Geriausią LED Lempą Nagams

Ne taip senai aptarėme kaip išsirinkti geriausią elektrinę frezą nagams, o dabar laikas sužibėti atėjo geriausiai LED nagų lako lempai.

Apžvelgsime šešias pačias populiariausias LED nagų lempas ir pabandysime išsirinkti pačią geriausią.

Idealiam nagų žvilgesiui reikia kokybiškų priemonių, tačiau jos neturi būti pačios brangiausios. Pabandysime rasti geriausią kokybės ir kainos santykį turinčius gaminius.

Kodėl verta rinkis LED, o ne UV lempas

 • Daugelis lempų turi laikmačius, kurių pagalba lako tvirtėjimo laikas sutrumpėja net 60 – 70 %
 • LED šviesa nago laką veikia greičiau, todėl ant odos patenka minimalus šviesos kiekis
 • Reguliuojamas šviesos intensyvumas
 • Šviesa nežalinga akims
 • Reikalauja mažiau elektros energijos, o šviesos elementas tarnauja apie 10 kartų ilgiau
 • Idealus užsiimant nagų daile, nes piešiniai sustingsta gerokai greičiau

UV lempos prarado savo populiarumą

Šiandien tradicineės UV šviesos lempos nebėra geriausias pasirinkimas nei manikiūro pradedantiesiems, nei profesionalams dirbantiems grožio salonuose. UV lempos taip pat nėra ir pats saugiausias organizmui pasirinkimas, todėl rūpinantis savo ir kitų sveikata reiktų atsisakyti senųjų modelių.

UV šviesa

Šviesa skiriama pagal skirtinga bangos ilgi. Žmogaus akis geba matyti šviesą elektromagnetiniame spektre, kurios ilgis yra tarp 400 ir 780 nanometro (nm).

Ultravioletinės šviesos bangos ilgis yra žemiau mums matomos šviesos spektro t.y nuo 100 iki 410 nm.

Uv šviesa užima platų šviesos spektrą lyginant su LED šviesa, kuri išsidėsčiusi vos tarp 400 – 410 nm.

Ką visa tai reiškia?

Šviesa veikia kiekviena laka skirtingai. Tiksliau, kad laką veiktų cheminė reakcija jį reikia apšviesti konkretaus ilgio šviesos banga. LED lakui rinkitės tik LED lempas, o UV lempas tik ultravioletinėms lempoms skirtą laką. Kai kurios lempos turi specialias lempas, kurios veikia visų rūšių lakus, bet ne visada tai yra geriausias pasirinkimas.

Kodėl rinktis LED, o ne UV lempas?

Pagrindinė priežastis yra greiti. Be to jomis naudojantis jūsų rankos nepraleis tiek daug laiko šviesos kameroje. Tai aktualu tiems kas nori UV šviesos kiekį ant odos sumažinti kiek tik įmanoma labiau. Kaip žinoti UV šviesa prisideda prie odos senėjimo proceso.

Nors tyrimais nėra įrodyta UV lempų šviesos žala, geriau apsidrausti ir rinktis kitus produktus.

Įprastai LED lempos naudoja mažiau energijos nei standartinės UV lempos. O UV lempos šviesos elementą teks keisti kas kelis ar daugiau mėnesių priklausomai nuo naudojimo intensyvumo. Taigi LED lemps taip pat prisideda prie taršos mažinimo.

Profesionaliems grožio salonų darbuotojams saugios LED lempos taupo laiką, o tai leidžia aptarnauti daugiau klientų kas atneša didesnį pelną.

Mūsų sudarytas geriausių LED lempų sąrašas – galia ir galimybės

1. Geriausia naudoti namuose LED lempa iš gamintojo „Gelish“.

Gelish 18G Plus Led lempa

Pirmoji mūsų sąraše atsidūrė „Gelish 18G Plus“ lempa naudojanti mūsų odą tausojančią „Safelight“ technologiją. Lempa tinkamiausia naudoti geliniam lakui stingdyti.

Ši lempa išsiskiria dydžiu kas leidžia joje vienu metu sutalpinti abiejų rankų plaštakas ar pėdas. Kompaktiškas dydis leidžia ją lengvai transportuoti kas yra labai patogu jei lankote klientus jų namuose.

Kad butu pasiektas geriausias rezultatas rekomenduojame šią lempą naudoti kartu su kitais šios firmos produktais bei nagų priežiūros priemonėmis.

„Gelish 18G Plus“ lempos privalumai:

 • Funkcionalus lietimui jautrus ekranas su įjungimo/išjungimo funkcija
 • Įbrėžimams ir acetonui atsparus paviršius
 • Paruošti patogūs 5s, 20s ir 30 sekundžių veikimo režimai
 • Garsinis signalas praneša apie darbo pradžią ir pabaigą
 • Veikimo laikmatis skaičiuojantis atgal
 • Lengvai nuimamas lempos viršutinis dangtis lengvai priežiūrai ir valymui
 • 36 vatų LED lempa
 • Patentuota „eyeShield“ sistema apsauganti nuo per didelio LED šviesos srauto
 • „safelight“ technologija
 • Atitinka pasaulinius saugumo ir kokybės standartus

Taupykite laiką

Kaip jau minėjome „Gelish 18G Plus“ turi 5s, 20s ir 30 sekundžių paruoštukes greitam ir patogiam naudojimui. Naudokite 5 sekundžių laikmatį padengtai nago plokštelės bazės džiovinimui. 20 sekundžių laikmatis skirtas šviesesnės spalvos lakui, o 30 sekundžių – tamsesnės ir tamsios spalvos lakui. Viską padengę permatomu laku skirkite jam dvidešimt sekundžių. Taigi, vienai rankai sugaišite vos 2 minutes savo laiko.

Liečiamas 18G Plus ekranas

Judesio detektorius

Gaminys turi mažą judesio detektorių, kuris pajutęs, kad patalpinote rankas į vidų iškart įsijungs ir pradės savo darbą.

„eyeShield“ technologija

Ant lempos yra nedidelis vartomas skydelis, kuris lempos veikimo metu uždengia rankas ir sumažina šviesos nutekėjimą ten kur jos visiškai nereikia.

Garsiniai signalai

Jeigu kartais lempos veikimo metu nukreipiate dėmesį kur kitur, tik jai pabaigus darbą išgirsite garsinį signalą.

Nepamirškite higienos

Bent kartą kas kelis naudojimus pravartu lempą išvalyti, kad neprisikauptų dulkių ir kitų šiukšlių. „Gelish 18G Plus“ turi patogų magnetinį dangtelį, kurį nuėmus be sunkumų pasieksite vidų.

Kaina

„Gelish“ led lempa šiek tiek brangesnė už kitas gaminamas konkurentų, tačiau kokybš kainuoja, o „Gelish 18G Plus“ būtent toks, kokybiškas ir ilgaamžis, manikiūristo darbinis arkliukas.

„Gelish 18G Plus“ lengvai laimėjo mūsų geriausios LED nagų lako lempos rinkimu, nes tai į rezultatus orientuotas gaminys. Ji patenkins visų pirkėjų, tiek mėgėjų, tiek ir profesionalų, poreikius.

MelodySusie 12W LED nagų lako lempa

MelodySusie 12W LED nagų lempa

Ši „MelodySusie” nagų lempa išsiskiria iš kitų mūsų geriausiųjų sąraše esančių lempų. Gamintojas „MelodySusie“ siūlo platų asortimentą manikiūro įrangos ir  grožio priemonių pradedant LED ir UV nagų lempom, nagų frezom, įvairių tipų lakais, makiažo šepečiai ir baigiant moteriškais bei vyriškais perukais. Gamintojas gerai žinomas dėl aukštos kokybės ir konkurencingos kainos gaminių.

Ši „MelodySusie 12W Violetili“ led lempa turi keturis skirtingus laiko režimus greitam laiko stingdymui – 30s, 60s, 90 sekundžių. Lempa nepertraukiamai gali dirbti iki 30 minučių.

Lempa pasižymi tolygiu LED šviesos padengimu ir erdvia kamera į kurią lengvai tilps vienos rankos nagai. Deja lempa nėra tokia didelė, tačiau tai galima paverti privalumu.

MelodySusie led privalumai:

 • Galima rinktis iš juodos, baltos ir rožinės korpuso spalvos
 • Vienas populiariausiu prekės ženklų Amazon platformoje
 • Veikia su visai LED lakais ir užtikrina, kad laką nesiošite bent tris savaites
 • Greitai stingdina laką, bet neperkaitina nago
 • Pakankamai didelis, kad sutalpintų visus vienos rankos pirštus
 • Idealus variantas naudoti tiek namuose, tiek ir grožio salone
 • 12 vatų stiprumo lempa, kurios niekada nereiks keisti nauja
 • Ergonomiško ir kompaktiško dizaino
MelodySusie dizainas

Greitai stingdo laką

Jau niekada nebeteks laukti dviejų ir daugiau minučių laukiant kol lakas pakankamai sustiprės naudojant senas UV lempas. Vidutinės kainos „MelodySusie“ lempa yra apvalios, inovatyviai atrodančios formos. Specialiai sukurta namams, kad būtų lengva pernešti iš vienos vietos į kitą. Tai ją daro viena geriausių mūsų sąraše.

Keturi mygtukai ant korpuso

Kaip jau minėjome ant lempos nugaros išdėstyti keturi užprogramuoti mygtukai. Juos paspaudus įjungiama led šviesa, kuri truks nuo 30 sekundžių iki 30 minučių.

Nepamirškite sekti gamintojo rekomendacijų naudojant skirtingus laiko režimus su skirtingų tipų nagų lakais.

Tinka naudoti su visais iki vieno LED lakais

MelodySusie sukūrė puikų įrenginį, kuris jums padės naudojant tokių gamintojų kaip OPI, CND Shellac, SallyHansen ir Gelish lakus.

Įjunkite vienu mygtuko paspaudimu

MelodySusie rožinės spalvos versija

Deja įrenginys neturi judesio detektoriaus dėlto lempa teks įjungti spaudžiant vieną iš laikmačio mygtukų. Laikui pasibaigus lempa automatiškai išsijungs.

Geriausia iš kompaktiškų led lempų

Lempa lengvai sutalpins jūsų vienos rankos pirštus. Viduje esantis atspindintis paviršius sustiprins led lempos šviesos stiprumą ir patikimai laką sustingdys. Vienas trūkumas, kurį pastebėjome tai trumpas maitinimo laidas, o tai gali sukelti nepatogumų. Atsižvelgiant į ilgą garantinį laikotarpį ir kainą, ši lempa yra puikus pirkinys ieškantiems nedidelės LED lempos profesionaliam manikiūrui namuose ar salone daryti.

USpicy 48W Led UV nagų lako lempa su papildomu apšvietimu

USpicy 48W LED UV nagų lempa tinkanti naudoti su visais lakais

Kita mūsų ir savininkų puikiai įvertinta nagų lako lempa yra „USpicy 48W LED UV”. Ją pagamina gerai pasaulyje žinoma grožio prekių ir priemonių gamintoja USpicy. USpicy gamina tiek nagų tiek veido ir plaukų priemones moterims. Visi produktai Amazon platformoje vertinami labai gerai dėl to galite būti tikri, kad ši Led UV nagų lako lempa pačios aukščiausios kokybės prekė.

Straipsnio metu ši lempa Amazon buvo geriausiai perkamų grožio prekių sąrašuose. Jei ieškote universalios Led ir UV nagams skirtos lempos, kuri nagams suteikia nuostabų blizgesį, ši lempa gali būti skirta būtent jums.

USpicy lempos privalumai:

 • Tinka naudoti su visais lakais
 • 48W šviesos elementas puikiai tiks tiek LED, tiek ir UV lakams stingdyti
 • Papildomas USB jungtimi jungiamas šviestuvas apšvies nagus manikiūro ir nagų dizaino metu
 • Dvigubas laikmačio mygtuko paspaudimas įjungs papildomą šviestuvą
 • Nuleidžiamas apsauginis skydelis apsaugos akis ir odą nuo led ir uv šviesos
 • Guminė riesų atrama padės jūsų rankoms nepervargti
 • Trys laiko paruoštukės – 30s, 60s ir 120 sekundžių
 • Judesio detektorius automatiškai įjungs lempą
 • Nuimamas lempos viršutinis dangtis pasitarnaus valant kameros vidų
 • Lempos apačia padengta neslidžia medžiaga, kuri suteiks stabilumo
48W LED UV turi daug privalumų, kuriais išsiskiria iš kitų

Papildomas šviestuvas

Darant manikiūrą ar kuriant nagų dizainus tikrai pravers papildomai komplektuojamas šviestuvas. O ant lempos viršaus esančios guminės riešų atramos jūsų ir jūsų klientų rankos niekada nepavargs.

Lempos kamera

Lempos viduje išdėliotos net kelios skirtingų tipu šviesos lempos. 12 vatų lempa viršuje ir dar dvylika lempučių šonuose išdėliotų ratu.

Apspindintys paviršiai kameroje šviesą paskirsto vienodai dėl to lakas sustingsta tolygiai ir įgauna nepakartojamą išvaizdą.

LED ir UV privalumai

„USpicy 48W Led UV” nagu lempa tinkama tiek Led, tiek ir UV nagu lakams. Tai šiai lempai suteikia pranašumą, nes su jos pagalba galima naudoti visiškai visus egzistuojančius nagų lakus.

Jei esate jautri šviesai

Daugelis žmonių yra jautrūs ryškiai šviesai kas po ilgo lempos naudojimo gali sukelti padidėjusį akių jautrumą ar perštėjimą. USpisy, mūsų laimei, apie tai pagalvojo ir komplekte galime rasti nuo šviesos elementų mus saugantį skydelį. Jis efektyviai blokuoja didžiąja dalį akis galinčių paveikti šviesos spindulių.

Judesio detektorius automatiškai lempą įjungs kai tik pajus kameroje jūsų rankas. O išsijungs automatiškai jei tris sekundes neaptiks jokių rankos judesių.

Turi atramą riešui, kuri neleis jūsų rankoms pavargti

Slydimui atsparus dugnas

USpicy LED UV lempos bazė padengta neslidžios gumos paviršiumi dėl to lempa stabiliai stovės ant bet kokio paviršiaus net jei netyčia ją stuktelėsite. Lempos ilgis 22 cm, o plotis 19,5 cm.

KEDSUM 24W LED UV pakraunama nagų lempa visiems lakų tipams

KEDSUM 24W LED UV nagų lako lempa

Viena iš geriausiai atrodančių lempų „KEDSUM 24W LED UV“ ne tik pasižymi puikiu ergonomišku dizainu, bet ir funkcionalumu, kuriuos nenusileidžia konkurentams.

Tai viena iš tų nepakeičiamų lempų, kurios tinka daugeliui nagų lakų tokių kaip CND Shellac, OPI, Gelish, SallyHansen ir kitiems.

Lempos konservatyvus dizainas savo kampuotumu tikrai išsiskiria iš kitų modelių. Mums ypač patinka jos dydis – šviesos kameroje lengvai sutalpinsit vienos rankos pirštus su atsarga. Atsarga praves jei jūsų pirštai didesni nei kitų.

KEDSUM lempos privalumai:

 • Puikiai tinka UV ir LED nagu lakams
 • Šviesos kameroje išsidėstę net 15 LED UV lempučių
 • Sustingdo nagų laką vos per 30 sekundžių
 • Turi laiko režimų paruoštukes – 10s, 30s, 60s ir 3 minučių
 • Tinka populiariausiems lakams – CND Shellac, OPI, Gelish and SallyHansen ir kitiems
 • Saugo jūsų akis nuo per didelio led ir uv šviesos srauto
 • Erdvi šviesos kamera rankos ar pėdos pirštams
 • Puikiai tinka naudoti namuose ar grožio salone
 • Kompaktiškas ir lengvas
 • 21 cm pločio, 12 cm ilgio ir 8 cm aukščio
Talpina visus vienos rankos pirštus

Lengva ir paprastai transportuojama

„KEDSUM 24W LED UV“ sveria nedaug, o išmatavimai nesukels sunkumu prireikus ją padėti ant lentynos ar įsprausti į kokią ankštą vietą tarp kitų jūsų daiktų. Dydis ypač svarbu jei turite klientų ir lankote juos namuose.

Patogi riešo atrama, kad rankos niekada nepavargtų

LED laiko indikatorius

Ant lempos viršaus sumontuotas vidutinio dydžio laikrodis, kuris padės sekti lako džiovinimo laiką. Kadangi laikrodis turi led ekraną, informacija jame aiškiai matysite net gerai apšviestoje patalpoje. Akinių tikrai neprireiks.

Būtinai sekite gamintojo rekomendacijas dėl skirtingos, nuo lako tipo priklausančios, lako džiovinimo trukmės.

LED laiko indikatorius

Vienintelis ant lempos esantis mygtukas padės nustatyti skirtingus laiko režimus. Kaip jau minėjome galėsite rinktis iš 10s, 30s, 60s ir 3 minučių laiko režimų.

MelodySusie Profesionali 48W Led lempa nagams

MelodySusie Profesionali 48W Led lempa

Ši lako lempa iš „MelodySusie“, kaip ir tikėtumės iš šio gamintojo, yra tik aukščiausios kokybės ir turi daugybę aukščiausių įvertinimų tiek tarp grožio profesionalų, tiek ir tarp namų vartotojų.

„MelodySusie“ Profesionali 48W Led lempa yra šio gamintojo naujausias flagmanas. Apvalios formos lempa prieinama baltos ir raudonos spalvos su juodu viršutiniu dangteliu. Priminsime, kad „MelodySusie“ yra vienas geriausiai žinomų gamintojų manikiūro ir pedikiūro priemonių rinkoje.

Šią lempą galima naudoti tiek profesionaliuose grožio salonuose tiek ir namuose. Ji tiks naudoti su tokių gamintojų led lakais kaip Red Carpet LED Gel Polish, OPI GelColor Nail Polish, Harmony Gelish Soak Off Series, Gelish MINI System, Orly Gel FX ir kaitais.

Privalumai:

 • Ideali naudoti ne tik salonuose, bet ir namuose
 • Papildoma rankena
 • Prieinamas dviejų spalvų
 • Užtikrina greitą veikimą
 • Trys laiko režimai – 5s, 20s ir 30 sekundžių
 • Talpina visus vienos rankose pirštus
 • Lempa pasidalina į dvi dalis, kad galima būtų naudoti ir kojų pirštų nagams
Aukščiausios klasės nagų lempa

Judesio detektorius

„MelodySusie“ Profesionali 48W Led nagų lempa automatiškai įsijungs pajutusi jūsų ranką šviesos kameroje.

LED privalumas

Dėl viso pikto priminsime, LED lempos veikia kur kas greičiau nei UV(ultravioletines) lempos. Daugelį UV lakų jos stingdo per dvi ar daugiau minutės. Tuo tarpu LED lempa trunka vos apie 30 sekundžių, priklausomai nuo lako gamintojo. Taigi naudojant LED lempas viską atliksite daug greičiau.

Laikmatis

Išskirtinio dizaino šviesos kamera rankų ir kokų pirštams

Laikmatis turi tokius režimus – 30s, 20s ir 5 sekundžių. 5 sekundžių laikmatis bus naudingas bazei. Net ir naudojant ilgesnį režimą neteks jaudintis dėl nago perkaitimo. Lempos šviesa pakankamai intensyvi lakui stingdyti, bet ne perkaitinti jūsų nagų.

Net 18 Led lempučių

Nuėmus lempos apatinę dalį, lempą galima puikiai naudoti kojų pirštų nagams. Tuo metu galima aiškiai matyti visas 18 led lempučių išdėstytu šviesos kameroje. Specialus išdėstymas sukurtas taip, kad šviesa visada pasiskirstytų tolygiai, o jūsų nagai atrodytu idealiai.

Lumcrissy Profesionali 64W Led lempa manikiūrui ir pedikiūrui su LCD ekranu

Išskirtinio dizaino led lempa

Jeigu norite visą nagų lakavimą padaryti dar spartesniu, jums puikiai tiks ši galinga net 64 vatų „Lumcrissy“ led lempa. Tai pagrindinis šios lempos privalumas, kurio dėka ji tampa labai patraukli taupantiems savo ir kitų laiką.

Lumcrissy rivalumai:

 • Lengvai sutalpins visus vienos rankos pirštus
 • Tinka visi geliniai ir akrilo lakai
 • Užprogramuoti laiko režimai – 30s, 60s ir 90 sekundžių
 • Didelis LCD laikmatis
 • LED lempos ilgaamžės ir nekeičiamos
 • Net 64 vatų galingumo
 • Kompaktiškas ir lengvai transportuojamas
 • Tinkamas ilgam naudojimui
 • Yra ir pakraunamas modelio variantas
Tinka ranku ir kojų nagams

Kokie lakai tinka

„Lumcrissy“ profesionali 64W Led nagų lempa veiks su visais LED lempoms skirtais nagų lakais. Įrenginys komplektuojamas su naujo tipo ledo lempomis, kurių šviesa niekada nenublanks ir keisti jų neprireiks. Bet jei kas ir atsitiktų, gamintojas suteikia ilgą garantiją.

Dviejų padėčių įjungimo mygtukas

Turi patogią rankeną transportavimui

Atkreipsime jūsų dėmesį į įjungimo mygtuko atliekamas funkcijas. Jis turi dvi padėtis – aukštyn ir žemyn. Pastūmus mygtuką aukštyn įsijungs judesio sensorius bei laikmačio funkcija. Lempa pajutusi judesį kameroje įjungs led šviesą ir vieną iš laiko režimų.

Jei pastumsite mygtuką žemyn, įsijungs tik led šviesa, kurią taip pat reiks išjungti rankiniu būdu.

Abu nustatymai šiek tiek skiriasi, bet tikrai pravers skirtingose situacijose.

Šviesos kamera

Kai kurios lempos nors ir žada sutalpinti visus jūsų vienos rankos pirštus, dažnai talpina tik keturis. O nykštį tenka kišti atskirai. Ši lempa yra pakankamai talpi, kad talpintų visus penkis.

Daugelis gerai atsiliepusių apie šią lempą pažymėjo, kad lempos konstrukcija labai tvirta ir netgi po šimtų valandų naudojimo ji puikiai veikia net ir turėdama kelis įbrėžimus.

Patarimai renkantis geriausia led lempą nagams

Įvairiausių lempų pasirinkimas internetinėse ir fizinėse parduotuvėse tikrai begalinis. Išsirinkti sau tinkamą yra tikrai nelengva užduotis. Renkantis patartina atkreipti dėmesį į kelis dalykus, tokius kaip kaina, kokio tipo lakams lempa skirta, lempų galingumas, dydis ir kitos funkcijos. Visus juos peržvelgsime ir aptarsime į ką atkreipti dėmesį.

Kaina

Pirmiausia reiktų nuspręsti kiek pinigų norime išleisti. Lempų kainuos prasideda nuo 10 eurų dėl to jūsų kišenes tikrai neliks tuščios. Tačiau reiktų pagalvoti kaip dažnai ją naudosime. Pigiausios lempos gali neištverti kasdienio eksploatavimo. Dėl to dirbant salone patartina nesirinkti pačios pigiausios prekės.

Lako tipas

Kaip jau galėjote pastebėti kai kurios lempos tinka visiems lakų tipams iš tokių gamintoju kaip OPI, CND Shellac, SallyHansen ar Gelish. Kitos bus tinkamos naudoti tik su vieno ar kelių gamintojų lakais pvz CND Shellac.

Led lempos dažniausiai tinkamos tik led lakams, o uv tik uv lempoms skirtiems lakams. Jei dirbate salone greičiausiai jums reiks universalios lempos, tinkančios ir led, ir uv lakams. Dėl to atkreipkite dėmesį prieš pasirinkdami tinkamiausią nagų lako lempą.

Ilgaamžiškumas

Geriausios led lempos naudoja tik geriausias led šviesos elementus, kurie gali veikti 50 tūkstančių valandų ir daugiau. Tokių lempų tikrai neprireiks niekada keisti naujomis. Kita vertus UV šviesos elementai nėra tokie ilgaamžiai. Juos teiks keisti po 100 valandų ir tai nekainuos labai pigiai.

Tačiau per šimtą valandų galite suspėti lempą panaudoti virš tūkstančio kartų, kas gali pilnai jus patenkinti, o lempos užteks net keleriems metams.

Galingumas ir greitis

Paprastai led lempos laką sustingdo kelis kart greičiau nei UV lempos. Led lempa užtruks vos 30 sekundžių, o UV lempa gali užtrukti ir dvi minutes.

Taigi visam manikiūrui ar pedikiūrui padaryti užtruksite gerokai trumpiau naudodami led lempą.

Dydis

Būkite atidūs renkantis lempos dydį. Būtinai patikrinkite kaip jūsų ranka telpa šviesos kameroje. Kadangi kartais atsitiks taip, kad kamera nebus pakankamai didelė ir nykštį teks kišti atskirai. Tai dažniausiai pačių pigiausių lempų problema.

O kai kurios lempos tokios didelės, kad sutalpins abi rankas arba pėdas iš karto. Viena iš tokių mūsų sąraše esanti „Gelish 18G Plus Led“ nagų lempa.

Kitos funkcijos

Pigiausios lempos dažniausiai daug papildomų funkcijų neturi. Tačiau jei sumokėsite kelis papildomus eurus galite tikėtis lcd ar led ekrano su skirtingais laiko režimais, judesio sensoriumi, papildomai prijungiamu šviesos šaltiniu ir t.t. Neslystanti lempos apačia taip pat naudingas privalumas.

Pabaigai

Aptarėme mūsų patarimus renkantis geriausia led lempą nagams bei mūsų sudarytą geriausių led lempų sąrašą. Jeigu renkatės tarp led ir uv lempų, mes tikrai rekomenduojame pasirinkti led technologiją. Tolygus ir greitas lako stingdymas išskirtinė led lempų savybė, kuri nagui suteiks žvilgesio ir profesionalaus manikiūro įvaizdį.

Pasirinkite kokybišką jūsų poreikius atitinkanti gaminį. Nes valandą ar ilgiau trukęs manikiūras gali nueiti niekais. Pasirinkite geriausią variantą iš karto, kad galėtumėte didžiuotis savo nagais. Kaip tai padaryti rasite mūsų patarimuose renkantis geriausia led lempą nagams.

Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


You've just added this product to the cart: