12 patarimų prižiūrintiems ilgus nagus

12 patarimų nešiojančioms ilgus nagus

12 patarimų prižiūrintiems ilgus nagus

Nors ilgi nagai ar nagų menas ne visiems yra suprantamas ar patrauklus dalykas, niekas nenuginčys jog tai jau yra tapę mūsų gyvenimo dalimi. Gražiai sumodeliuoti ilgi nagai reikalauja daugiau priežiūros siekiant jais džiaugtis kiek įmanoma ilgiau. Daugelį patarimų apie jų priežiūrą, kuriuos netrukus aptarsime, jūs jau tikriausiai žinote, o jeigu ne – štai keli patarimai, kurie tikrai pravers.

Brangiosios – išmokite tinkamai naudotis savo nagais

Nesvarbu jūsų nagai natūralūs ar dirbtinai priauginti, trumpi ar ilgi – svarbu  žinoti kaip su jais elgtis.  Kiekvieną karta ką nors darydami, įsivaizduokite, jog ką tik lankėtės nagų salone. Juk kuo daugiau krūvio teks jūsų nagams – tuo lengviau jie gali skilti. Žmonės kartais stebisi, kaip lengvai nagai lūžta, bet dauguma net nenutuokia, jog jie buvo pažeisti kur kas anksčiau. Kadangi ilgi nagai jau savaime yra silpnesni už trumpus, todėl jie reikalauja ir daugiau priežiūros.

Naudokite tik gerus nagų stipriklius

Daugiau nei vienas stipriklio sluoksnis padės apsaugoti jūsų nagus nuo skilinėjimo, lupimosi ir emalio lūžinėjimo. Šiuo atveju yra svarbu surasti produktą kuris saugos, bet tuo pačiu ir drėkins. Vienas iš tokių produktų yra sipriklis su nailono pluošto dalelėmis. Tačiau turėkite omeny, kad naudojant jį ilgą laiko tarpą, jūsų nagai gali tapti trapūs ir ploni. Jeigu taip atsitiko – naudokite apsauginę bazę, pavyzdžiui stiprinantį laką.

Štai 12 ilgų nagų priežiūros patarimų

 1. Rišdamiesi batus, venkite naudoti nagų galiukus. Net toks paprastas veiksmas gali jiems pakenkti.
 2. Darydami automobilio dureles, naudokite pirštų šonus.
 3. Rinkdami telefono numerį, naudokite pieštuką ar tušinuką ar kažką panašaus.
 4. Spausdami mygtukus, tarkim lifte, naudokite krumplius ar delnus.
 5. Niekada ne naudokite nagų atidarinėdami siuntas ar pakuotes.
 6. Spausdinant klaviatūra, naudokite pirštų galiukus.
 7. Vienas iš svarbesnių patarimų būtų visada, plaunant indus ar naudojant kitą buitinę chemiją, dėvėti pirštines. Valikliuose yra chemikalų, kurie pašalina natūralius jūsų nagams reikalingus aliejus, todėl jie išdžiūva ir tampa trapūs.
 8. Dėdamiesi tampres ar kojines, naudokitės rodomomojo piršto vidurinėmis dalimis. Tai padės apsaugoti ne tik nagus, bet ir pačias kojines.
 9. Naudokite nagų lako valiklį kuriame nėra acetono. Šis chemikalas labai sausina ir gali dar labiau pakenkti jau ir taip silpniems nagams.
 10. Daugelis profesionalų siūlo naudoti nagų stipriklius, siekiant išvengti nagų skilinėjimo. Užtepkite jį prieš naudojant laką. Tačiau venkite stipriklių, kurių sudėtyje yra formaldehido, nes nuo jo nagai tampa trapesni.
 11. Po kiekvieno rankų plovimo, visada pasitepkite rankų kremu. Tai sudrėkins išdžiūvusią rankų odą ir nagus. Reguliarus šio produkto naudojimas yra vienas iš paprasčiausių nagų priežiūros būdų.
 12. Mylėkite ir rūpinkitės savo nagais bei jų sveikata

Juk taip lengva pasirūpinti savo ilgais nagais

Su įgudusio ir talentingo meistro pagalba savo nagus galite paversti šedevru. Reikia tik šiek tiek fantazijos. Deja, nieko nėra amžino ir juos, daugiau ar mažiau, reikia prižiūrėti ir puoselėti, nesvarbu ar tai būtų natūralūs, dirbtiniai, akriliniai ar geliniai nagai. Kasdien įdėjus šiek tiek pastangų greitai išmoksite kaip rūpintis savo nagais.

Nagų frezos yra viena iš naudingiausių priemonių, siekant sutrumpinti lako džiūvimo laika. Štai 5 priežastys į jį investuoti. Tačiau nagų freza taip pat gali pakenkti jūsų nagams. Juk sutiksite, kad ne kiekvienas norės naudoti šį įrankį nagams, kuriuos puoselėjo mėnesių mėnesius. Tikriausiai ne vienas esame matę YouTube video, kuriuose kažkas nutiko ne taip kaip turėjo. Štai kaip galite apsisaugoti naudodami elektrinius nagų grąžtus.

Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


You've just added this product to the cart: