7 Geriausios Elektrinės Frezos Nagams – Galios ir Našumo Palyginimas

freza nagams

7 Geriausios Elektrinės Frezos Nagams – Galios ir Našumo Palyginimas

Jeigu nusprendėte teikti manikiūro ir pedikiūro, nagų lakavimo paslaugas ar tiesiog prireikė rasti geriausią elektrinę frezą nagams, duosime jums puikių patarimų. Jei vis dar negalite nuspręsti, kurio gamintojo nagų frezą manikiūrui pasirinkti skaitykite toliau. Nesvarbu ar esate tik pradedantysis manikiūristas, ar savo srities žinovas daug metų besisukantis šiame versle, elektrinė freza yra nepakeičiama mūsų darbe. Elektrinių frezų pasirinkimas yra labai didelis, skiriasi tiek kainos, tiek funkcijų gausa, variklių galia ir našumas. Padėsime išsirinkti frezą, kuri nepaliks jūsų kišenių tuščių,o atvirkščiai, atitiks visus jūsų lūkesčius bei poreikius. Taigi pradėkime.

1. Medicool’s MED2191 Turbo File 2 – profesionali elektrinė nagų freza manikiūrui

Profesionalią „Turbo File 2” frezą manikiūrui gamina kompanija „Medicool”. Tai galinga nagų freza, kurios variklis pasieka iki 20-ies tūkstančių apsisukimų per minutę, bet dirbti jums netrukdo, nes dirba tyliai.

Greičio reguliavimas

„Medicool” elektrinė nagų freza suteikia galimybę reguluoti frezos greitį tam skirta specialia greičio reguliavimo rankenėle. Ji matoma Turbo 2 nuotraukoje viršuje.

Taigi visada turite galimybę dirbti didžiausiu tempu arba šiek tiek viską sulėtinti dirbant prie jautresnių vietų šalia odelių ir kitų sunkiau pasiekiamų vietų. Šita freza manikiūrui ypatingai tinką daryti akriliniams nagams.

Pagrindiniai Medicool’s MED2191 Turbo File 2 privalumai:

 • Kurkite puikiai atrodančius nagus naudodamiesi dideliu našumu – apsisukimai siekia 20 tūkstančių per minutę
 • Mažai sveriantis ir lengvai transportuojamas, kompaktiškas įrenginys
 • Tyliai veikia
 • Nagų freza manikiūrui dirba nesukeldama vibracijų
 • Leidžia pasirinkti pageidaujamą greitį
 • Galimybė keisti sukimosi kryptį – pirmyn ir atgal
 • Darbo režimo fiksavimas
 • Tinka daugumą antgalių
 • Pridedamos dvi galvutės
 • Galvučių fiksavimas specialių mechanizmu

Kompaktiškas ir lengvas

Freza pagaminta iš lengvo, bet tvirto plastmasės lydinio, dėl to ją lengva perkelti ar transportuoti iš vienos vietos į kitą. Korpusas nereikalauja ypatingos priežiūros, dėl to tarnaus ilgai net jei atsitiks taip, kad freza nukris nuo stalo. Freza gali naudoti beveik visus antgalius, dėl to yra labai universali, o kaina nėra aukšta už tokios kokybės gaminį.

Pažiūrėkite Youtube video apie šitą elektrinę Medicool nagų frezą

Grožio priemonių apžvalgininkai labai gerai vertiną šį gaminį bei suteikia jam aukštą balą. Tai reiškia šita freza nagams yra viena geriausių šiuo metu esančių prekyboje.

2. NATPLUS belaidė pakraunama profesionali nagų freza su 35000 apsisukimų per minutę

Visai nesenai belaidės pakraunamos frezos tapo labai populiarios ir ne veltui, nes jomis naudotis ypatinga lengva. „Natplus” profesionali freza nagams yra labai galinga, skirta tiek manikiūrui, tiek pedikiūrui atlikti. Kadangi turi galingą variklį ji įveikia net ir kojų nagus. Pilnai pakrauta gali dirbti dvi su puse valandos, o ją pakrauti užtrunka vos pusvalandžio.

„Natplus” siūlo visapusišką sprendimą, kurio komplektas susideda net iš 12 įrankių ir priemonių. Gali būti sunku transportuoti tokį kiekį įrangos, tačiau ši freza komplektuojama su tvirtu kelioniniu krepšiu. Jis labai palengvins jūsų gyvenimą jeigu dažnai keliaujate pas klientus į namus ar dirbate keliose skirtingose grožio salonuose.

Privalumai:

 • Galingas 35 tūkstančių per minute apsisukimų variklis
 • Pakankamo pajėgumo freza manikiūrui ir pedikiūrui
 • Su daug papildomos įrangos ir kelioniniu krepšiu
 • Naudoja standartines galvutes
 • Puikiai tinka rankų ir kojų nagų trumpinimui ir formavimui
 • Lengvai ir greitai šalina nuospaudas

Reguliuojamas greitis

Ši nepakeičiama funkcija užtikrino „Natplus” vietą mūsų geriausių elektrinių frezų sąraše. Greičio reguliavimas jums leis lengvai nutrumpinti nagus ir nesvarbu tai rankų ar kojų nagai. Kietiems ir storiems nagam patariama naudoti aukščiausią apsisukimų per minutę nustatymą. Lengvam nagų poliravimui naudokite žemesnį nustatymą, kurio pilnai pakaks, kad gautume nuostabiai atrodančius nagučius.

Idealus pasirinkimas jeigu tenka šalinti nuospaudas

Atsiliepimai internete apie šią elektrinę frezą yra teigiami. Atsiliepimuose rašoma , kad tai puikus pasirinkimas grožio salonų darbuotojams. Ypač jei susiduriate su klientais, kurie ant kojų turi surambėjusios odos ar nuospaudų. Freza nagams lengvai su tuo susidoros ir oda nebeatrodys negražiai. Tai labai didelis Natplus privalumas.

12 antgalių visiems gyvenimo atvejams

Pridedamų dvyliką antgalių susideda iš skirtingų kūgio ir disko formos antgalių. Šeši iš jų yra metaliniai, o likę su skirtingo kietumo popieriniais paviršiais skirtais šlifavimui. Įsigiję šią prekę labai teigiamai atsiliepia apie šią elektrinę nagų dildę.

3. Belle 30.000 elektrinė akrilo nagų freza

Belle freza yra dažnas grožio salonų darbuotojų pasirinkimas. Freza nagams pasižymi ne tik aukšta darbo kokybe, bet ir unikalia išvaizda. Apvalūs kampai ir rožinė spalva suteikia unikalaus išskirtinumo.

Belle freza pasižymi tyliu varikliu nors jis ir nėra iš pačių silpniausių. Maksimalus apsisukimų skaičius yra 30000 (trisdešimt tūkstančių) per minutę. Ši elektrinė dildė susidurtu su problemom darant pedikiūrą, bet ji tam ir nėra skirta.

Su šia freza dirbdami namie pasieksite tokius rezultatus, kuriuos matėte tik grožio salonuose. Ji puikiai susidoros su nagų poliravimu, aštrinimu ir formavimu. Aišku iš pradžių teks šiek tiek pasipraktikuoti.

Belle 30.000 privalumai:

 • Ideali dildė aukštos kokybės nagų procedūroms užduotims atlikti namuose
 • Galios reguliavimas specialiu reguliatoriumi nuo 4000 iki 30000 apsisukimų per minutę
 • Ant žemės padedamas pedalas, kurio pagalba valdoma freza
 • 6 skirtingo rašto antgaliai
 • Keičiama sukimosi kryptį – pirmyn ir atgal
 • Pritaikytas ir dešiniarankiams, ir kairiarankiams naudotojams
 • Tinka poliravimui, skutimui, aštrinimui ir graviravimui

Belle daugiafunkcinis įrenginys

Labai svarbu pabrėžti, kad Belle 30000 elektrinė freza nagams yra multifunkcinis įrenginys tinkamas daugeliui nagų dailės užduotims atlikti. Ja galima ne tik švariai poliruoti, keisti nago formas, bet ir graviruoti tiesiai ant paties nago paviršiaus.

Kad ir kaip sugalvotumėte papuošti savo nagus, Belle freza nagams jūsų nenuvils, o atvirkščiai – viršys visus jūsų lūkesčius.

4. Beurer 10 profesionalus namų rinkinys

Naujasis vokiečių gamintojo Beurer gaminys pasižymi aukšta surinkimo kokybe ir ergonomišku dizainu. Frezą laikant rankoje galima matyti aukštos kokybės elektrinę dildė. Vokiečiu tikslumas ir preciziškas požiūris į darbą užtikrina, kad freza dirbs patikimai nenuvils nei vieno. Galingas variklis leidžia reguliuoti apsisukimus nuo 2 iki 5,6 tūkstančių apsisukimų per minutę. Greičio reguliavimui įmontuotas specialus reguliatorius ant pačios frezos korpuso.

Ši labai populiari freza nagams idealus pasirinkimas puikiai tiks ir pradedantiems studentams, ir salonų savininkams. Pradedantieji frezos pagalba galės labai lengvai susipažinti su manikiūro menu ir nagų poliravimo menu. Visų, kurie ją įsigijo atsiliepia labai teigiamai.

Trumpai tariant Beurer profesionali freza nagams tiks tiek naujokams, tiek profesionalams.

Beurer privalumai

 • Galinga ir naši aukštos klasės profesionali elektrinė freza namams ir verslui
 • Lengva ir ergonomiška
 • Reguliuojamas apsisukimų skaičius per minutę
 • Tinka visi standartiniai antgaliai
 • Prie komplekto pridedama 10 antgalių skirtų geliniams, akriliniams ir paprastiems nagams
 • 10 popierinių antgalių
 • ypač paprastas antgalio fiksavimo mechanizmas
 • puikus pasirinkimas naujokams ir patyrusiems meistrams

Taip pat pridedama chromuota plokštelė idealiam nago užpildymui geliu ar akrilu, kad nagai atrodytų idealiai.

Komplekte esantys antgaliai yra standartinio dydžio dėl to nekils problemų naudoti jau turimų ar rasti įsigyti naujų. Antgalių keitimas nereikalauja naudoti jokių papildomų įrankių dėl to yra labai patogus. Žiūrint į komplektaciją kaina yra labai maža ir lengvai nukonkuruoja daugelį kitų įrenginių.

5. Bandyek Pro Power 30000

Viena iš galingiausių elektrinių frezų, kurią galima rasti parduotuvėje. Naudojama kartu su standartinio dydžio antgaliais.

Antgalio greitis reguliuojamas rankinių būdų ir pasiekia net 30000 (trisdešimt) tūkstančių apsisukimų per minutę. Valdymo mygtukas ant pagrindinės dėžutės.

Komplekte taip pat kojai skirtas pedalas, kuris reguliuoja antgalio sukimosi kryptį. Pati elektrinė dildė puikiai laikosi delne dėl ergonominio dizaino ir lengvos konstrukcijos.

Bandyek Pro Power privalumai

 • Kokybiškai ir greitai atlieka valymo, poliravimo darbus, kad jūsų nagučiai būtų gražūs
 • Greičio reguliavimas ant korpuso
 • Sukimosi krypties valdymas pedalo pagalba
 • Specialaus dizaino fiksatorius antgaliams prispausti
 • Dirba tyliai ir be vibracijos
 • Pridedamas kojinis pedalas
 • Pridedamos keičiamos galvutės

Atsparus ugniai, smūgiams ir karščiui

Korpusas pagamintas iš labai atsparaus plastiko pagaminto iš polikarbono medžiagos. Polikarbonas ne tik lengvas, bet ir atsparus, smūgiams ir karščiui. Netgi ugniai. Galime jus patikinti, kad šis aparatas, nors ir pagamintas iš retai mūsų namuose pasitaikančių medžiagų, yra visiškai saugus naudoti.

Freza taip pat visada išlieka vėsi net dirbant aukščiausiais apsisukimų režimais. Dėl išilgai korpuso pravestų angų oras lengvai cirkuliuoja ir aušina ne tik korpusą, bet ir variklį.

Atsiliepimai apie šią frezą internete pabrėžia, kad ji labai tyliai dirba. Idealus pasirinkimas darbui tylioje aplinkoje.

 6. Belaidė Makartt profesionali nagų freza akrilui ir geliui

Ši apžvalga nebūtu išbaigta jei nepapasakotume jums apie šią puikią Makartt elektrinę nagų frezą. Makartt įmonė jau daug metų gamina ir platina grožio priemones, o ši dildė yra kolkas jų geriausiai žinomas ir perkamas gaminys skirtas nagų manikiūrui ir geliniam lakavimui.

Šis įrenginys iš tiesų pakelia nagų dailės ir manikiūro meną į visai kitą lygį. Plonas ir lengvas jis labiau primeną visiems pažystamą pieštuką, o ne elektrinę dildę.

Makarrt privalumai

 • Geriausiai parduodama freza pasaulyje
 • Reguliuojamas galingumas nuo 0 iki 30000 apsukų per minutę
 • Tinka daugelis antgalių
 • Aukštos kokybės gaminys manikiūro studentams, salono meistrams ar darbui namuose
 • Profesionalūs priedai
 • Led ekranas apsukoms stebėti
 • Patogus eigos krypties keitimas
 • Apsukų reguliavimas pedalo pagalba
 • Patogus antgalių keitimo mechanizmas

Tobula pasirinkimas manikiūro pradžiamoksliams ir profesionalams

Jeigu tik ką susidomėjote manikiūro darymu ar jau nebe vienus metus dirbate grožio salone ir jums gelinių bei akrilinių nagų darymas jau kasdienybę, Makarrt freza tobulas pasirinkimas. Ji bus nepakeičiama net jei dirbate namuose ir norite idealaus manikiūro. O jūsų draugės bus ypatingai nustebinto, nes išgauti tobulą nagų grožį su kitom dildėm yra sunkiau.

Ši dildė tinkama ne tik nagam, bet ir nuospaudoms šalinti. Dėl to nereiks įsigyti papildomo įrenginio ir sutaupysite nemažai pinigų. Maksimalus trisdešimties tūkstančių apsisukimų per minutę greitis greitai pašalins net storiausią odą, o klientas visada liks patenkintas tokia teikiama paslauga.

7. PureNails septynių dalių profesiolali manikiūro ir pedikiūro freza

Galų gale aptarsime tikrai ne blogiausią PureNails frezą. O gal ji taps mūsų sąrašo nugalėtoju? Sužinosime jau čia pat. Ir iš tiesų PureNails pedikiūro ir manikiūro freza yra vienas iš geriausių pasirinkimų nagų meistrams. Ar jūs šios srities naujokas, ar profesionalas, ši elektrinė dildė patenkins apskritai visus jūsų poreikius ir nepaliks jūsų piniginės tuščios.

Poliravimo konplektą sudaro septyni keičiami antgaliai, kurie idealiai tiks nagų poliravimo, aštrinimo ir gludinimo darbams. Poliravimo galvutės puikiai atliks savo užduotis šalindamos odos ar lako liekanas. Visi susidūrę su šiuo įrenginiu labai jį giria.

PureNails elektrinės fildės privalumai

 • 7 safyru dengti antgaliai nagų poliravimui ir šventimui
 • Puikiai šalina lako liekanas ir odeles
 • Šveitiklis sukasi palei ir prieš laikrodžio rodyklę
 • Kad visada puikiai matytumėte kur ir ką šalinti jūsų patogumui į frezą įmontuota led lempą, kuri puikiai apšvies nagą
 • Ilgas elektros maitinimo laidas
 • Dviejų greičių režimai puikiai tik švelniam poliravimui ir sudėtingesniam lako šalinimui.
 • Į komplektą įeina aukštos klasės, tvirtas kelioninis lagaminas

Safyriniai antgaliai

Kad jūsų darbas būtų paprastesnis ir lengvesnis, o klientai būtų patenkinti manikiūro kokybe jums reikia kokybiškų darbo priemonių. PureNails antgaliai ne tik dailiai nupoliruos jusų ar klientų nagus, bet ir garantuotai privers klientus grįžti pas jus. Jie daugiau niekur tokios kokybės tikrai nesuras.

Mažais safyro kristalais inkrustuoti antgaliai greitai patrumpins ir nugludins jūsų nagų kampučius. Jei jei nagai bus labai stori tai tikrai nesukels jokių sunkumu, nes safyriniai paviršiai be didelių pastangų su jais susidoros.

Septyni antgaliai atlieka skirtingas funkcijas:

 • Trumpina nagus
 • Atsargiai nupoliruoja nepažeidžiant nago
 • Pašalina sausas odeles
 • Šalina storą pėdos odą
 • Trumpina storus nagus
 • padeda pašalinti įaugusius nagus

Led apšvietimo funkcija

Jeigu dirbant prireikia šviesos PureNails freza tuo kuo puikiausiai pasirūpins. Šalia antgalio įmontuota led lempa ryškia šviesa apšvies visą apdirbamą plotą todėl nepadarysit klaidų ir palengvinsite darbą sau sutrumpindami darbo laiką. Atliekant manikiūrą ir gelinį bei akrilinį lakavimą labai svarbu nagus atidžiai nuvalyti, kad būtų pašalintos visas nereikalingos apnašos ir odelės liekanos.

Du skirtingi freičio režimai

PureNail manikiūro ir pedikiūro freza naudojama į pagalbą pasitelkiant du skirtingus greičio režimus. Žemo greičio režimas švelniam nago apdirbimui. Aukšto greičio režimas storiems nagams poliruoti bei nuospaudoms šalinti.

Kaip Jums patiko mūsų sudarytas septynių geriausiųjų sąrašas?

Viliamės, kad Jums patiko mūsų sudarytas sąrašas ir dabar galėsite ne tik lengviau išsirinkti elektrinę frezą, bet ir duoti patarimų savo draugams ar kolegoms užsiimantiems nagų manikiūru. Savo sąraše aprašėme ne vieną įrenginį bei jų savybes. Jų yra įvairių kainų – nuo pigių iki brangių ir skirtų skirtingiems dirbančiųjų su nagais grupėms. Pigesnės puikiai tik naujokams, o brangesnės nenuvils net išrankiausių grožio meistrų. Mes įsitikinę, kad rasite geriausią būtent sau.

Patarimų gidas ieškanties feriausios frezos

Šiandien prekyboje galime rasti šimtus ar net tūkstančius skirtingų elektrinių frezų. Išsirinkti geriausią gali būti sunku ir keblu. Galva tikrai apsisuks renkantis tarp daugybės skirtingų funkcijų, kainų ir dizainų. Mes pabandysime Jums padėti išsirinkti pačią geriausią. Taip sutaupysime krūvas laiko ir jau tuoj pat galėsite kibti į darbus naudodamiesi savo naująja freza. Reiktų atkreipti dėmesį į kelis dalykus prieš pradėdami rinktis.

1. Kaina

Kaina yra vienas iš svarbiausių faktorių renkantis naują elektrinę frezą. Patariame iš anksto nuspręsti kiek norite išleisti ir tos sumos pasistengti neviršyti.

Kainos gali svyruoti nuo kelių dešimčių, iki kelių šimtų eurų. Bet kaina ne visada garantuoja kokybę.

Kaip pasirinkti biudžetą

 • Planuodami biudžetą skirkite jam truputį daugiau pinigų jeigu planuojate daug ir dažnai dirbti
 • Pagalvokite kaip dažnai naudositės elektrine dilde
 • Kiek laiko planuojate ja naudotis. Savaite, kelis mėnesius ar kelis metus?
 • Kur naudose. Salone, namų darbo vietoje? Kaip dažnai transportuosite?

Jei freza naudositės namuose tik savo reikmėms, skirkite jai mažiau pinigų. Bet jeigu daug dirbsite su klientai reiktų aukštesnės klasės įrankio, kuris ir atrodys patikimai, ir puikiai atliks savo darbą. Profesionaliai aptarnaujant klientus nereiktų pagailėti pinigų kokybiškiems skirtingų dangų antgaliams.

Netapkite žemų kainų auka

Jei tektų rinktis man, skirčiau daugiau nei 30 eurų sumą. Pigesnė freza iš pradžių gali puikiai dirbt ir tenkint visus jūsų poreikius. Tačiau laikui bėgant vidiniai aparato elementai ima greičiau dėvėtis, nes jie yra pigesni ir vis tiek žymiai greičiau teks ieškoti naujos frezos. Taigi čia sunku sutaupyti nebent ją naudosite tik kelis kart per mėnesį.

2. Eksploatacija

Ar naudosite frezą tik savo reikmėms, ar aptarnausite klientus, pabandykite paskaičiuoti kaip dažnai ja naudositės ir kokie krūviai teks dildei. Aptarnaujant klientus dažnai freza tenka naudotis gerokai dažniau nei įsivaizduojate. Naudojantis ja namie krūviai būna gerokai mažesni.

Pasirinkus pigesnį įrenginį ir naudojant jį dažniau nei jis skirtas greitai teks jį keisti. Teks vėl gaišti laiką ieškant naujo aparato ir leisti pinigus. Jūsų laikas taip pat kainuoja pinigus

3. Nagų tipai

Labai svarbu , kad pagalvotumėte su kokiais nagais teks dažniausiai dirbti. Dirbant profesionaliai teks dirbti su įvairių tipų nagais. Prireiks įvairių tipų antgalių bei galingo variklio.

Jeigu darysite ir pedikiūrus jums tikrai prireiks galingesnio įrenginio. Bus labai sunku šalinti nuospaudas pigiausiais įrenginiais. Be to teks papildomai įsigyti specialius antgalius, kurie pridedami prie brangesnių dildžių.

Darbas su akriliniais Nnagais

Akrilas reikalauja galingesnio dildės variklio su nemažai apsisukimų per minutę. Greičiausiai jums prireiks bent su 25 tūkstančių apsisukimų per minutę turinčio variklio.

Darbas su natūraliais nagais

Natūraliems nagams nereikia tokios galingos įrangos, nes natūralus nagas poliruojamas lengviau. Patariame įsigyti kuo daugiau šlifavimo antgalių darbui su įvairių tipų nagais. Tada jūsų darbas bus gerokai lengvesnis, klientai visada patenkinti kokybe.

4. Vibracija ir garsas

Jei dirbate su klientais rekomenduojame rinktis kuo tyliau dirbančią frezą. Jei manikiūrą darysite tik sau galite rinktis ne tokią tylią jei neprieštaraujate dėl papildomo triukšmo namuose.

Pigios frezos dažniausiai būna triukšmingos ir sukeliančios daug vibracijos tuo tarpu brangesnės būna tylesnės turinčios vos jaučiamą vibraciją.

5. Šlifavimo antgaliai

Svarbu pasirikti tinkamus šlifavimo antgalius pradedant darbą su elektrine freza. Standartiniai antgaliai yra populiariausi, o jū rasti galima bet kurioje grožio prekių parduotuvėje.

Šlifavimo antgalio tipas ir storis priklausys nuo to kokią funkciją norėsite , kad jis atliktų. Ar šlifuosite natūralius nagus, ar gelinius, ar šalinsite sustorėjusios odos nuospaudas – visais atvejais prireiks skirtingų šlifavimo antgalių, Taigi pasirūpinkite jais iš anskto.

6. Laidinė ar belaidė

Jūsų naujoji elektrinė freza bus arba laidinė, arba belaidė. Laidinės turi laidą, kurį reiks viso darbo metu laikyti įjungtą į elektros rozetę. Tuo tarpu belaides teks kartas nuo karto pakrauti įstatant jas į pakrovimo stotelę.

Belaidžiai įrenginiai pilnai pakrautos dirba iki dviejų valandų. Taigi jei ruošiatės vienu metu dirbti daugiau nei dvi valandas geresnis pasirinkimas bus laidinė dildė. Laidinė sveria truputį mažiau, nes viduje neturi baterijų tačiau tenka žaisti su laidu, kuris kartais kaip tyčia už visko kliūna.

7. Dydis

Idealiausias dydis priklauso nuo jūsų delno dydžio. Nagų freza manikiūrui turi būti patogu naudotis taigi rinkitės tokią, kuri patogiai guli jūsų delne ir patogi operuoti. Aplankykite grožio prekių parduotuvę ir paimkite į rankas kelias frezas. Tik tada galėsite pasakyti, kuri jums yra patogiausia.

Svoris ir dizainas

Dildės svoris ir ergonominis dizainas labai svarbu dirbant su ja. Ypač jei jūsų darbo diena ilga ir tenka dirbi ne su vienu klientu per dieną. Dirbant ranka turi jautis atsipalaidavusi, o ne įsitempusi todėl dydis labai svarus renkantis geriausią jums.

Labai svarbu jaustis patogiai operuojant elektrine nagų freza manikiūrui. Tikrai nesinorėtų, kad ji išsprūstu ir sužeistų jus ar jūsų klientą.

8. Gamintojai ir prekės ženklai

Kai kurie gamintojai žinoma yra geresni už kitus kalbant apie gaminamų prekių kokybę. Bet be kainos ir kokybės dar svarbu ilga gaminio garantija dėl to tikrai atkreipkite į tai dėmesį.

Populiarūs ir kokybišką produkciją gaminantys gamintojai Medicool, PureNails, Belle ir Vogue. Yra ir daugybė kitų prekės ženklų, bet prieš juos pasirinkdami būtinai iš anksto pasidomėkite apie juos ir pasiskaitykite atsiliepimus.

Kaip išsirinkti geriausią

Pasirodo pasirinkti geriausią elektrinę frezą manikiūrui ir pedikiūrui nėra jau taip ir sunku. Tereikia nuspręsti kokie jūsų poreikiai pasinaudojus punktais aukščiau, o tada imti ir įsigyti jums tinkamiausią. Rinkitės pagal tai ar esate pradedantysis, jau įgudęs manikiūro entuziastas ar manikiūro meistras.

Aš visada susiplanuoju savo biudžetą iš anksto ir stengiuosi jo laikytis. Taigi šį kartą mano pasirinkimas būtų PureNailss profesionali manikiūro ir pedikiūro elektrinė freza. Ją renkuosi dėl gausybės priedų, aukšto darbo našumo ir kokybę atitinkančios kainos.

Jums nebereiks kas kelias savaites lankytis salone nagų papildymams, nes viską galėsite pasidaryti pati tiesiog namuose. Turint savo asmeninę elektrinę frezą manikiūrui galite savęs neberiboti ir daryti su savo nagais viską ką tik sugalvojate. Patirkite malonumą praleisdamos valandų valandas įgyvendinant savo vaizduotės vaisius tiesiai ant savo nagučių.

Taip pat patartina turėti dar kelias priemones darbui su nagais. Trumpai apie kas žemiau.

Geriausias profesionalų pasirinkimas

Kiekvienas grožio salonas privalo turėti specialiai tam skirtą manikiūro darbo vietą. Geriausia, kad ji būtų aprūpinta profesionalia įranga su specialia lempa kruopštiems darbams atlikti. Specialus manikiūro stalas dažnai turi stalčius visiems įrankiams sudėti kas yra be galo patogu.

Stalai gali būti stacionarūs arba skirti transportavimui, o tai naudinga dirbant pas klientus ar keliose skirtingose lokacijose.

Pasirinkite manikiūro įrankių rinkinį

Labai išpopuliarėjus rankų bei kojos pirštų manikiūrui ir pedikiūrui atsirado poreikis turėti pilną manikiūro įrankių rikinį darbui su nagais. Toks rinkinys yra kiekvieno manikiūro meistro darbo pagrindas. Manikiūro rinkinys privalo turėti visus privalomus įrankius nuo kokybiškų metalinių žirklučių iki įvairių frezos antgalių.

Atlikite kokybišką manikiūrą

Savo klientams atlikite tik aukščiausios klasės manikiūrą pasinaudoję geriausia elektrine freza manikiūrui, poliruokliu ir savo nagų dailės įgūdžiais. Jei planuojate teikti paslaugas klientas pasirūpinkite visom reikalingomis priemonėmis, kad darbas būtų lengvas ir malonus, o klientai visada patenkinti.

Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


You've just added this product to the cart: