Kodėl Geliniai Nagai Yra Tokie Populiarūs?

Kodėl Geliniai Nagai Yra Tokie Populiarūs?

Jei esate dažnas socialinių tinklų lankytojas tikriausiai dažnai matote daugybę instagram’o ar pinterest paskyrų besidalinančiom gelinių nagų vaizdais ir dizainais. Jie dažnai mus užburia dėl savo grožio ir įspūdingai atrodančio blizgesio. Geliniai nagai greitai užkariavo visų merginų ir moterų širdis.

Galbūt ir jums jau atėjo laikas pakeisti senąjį nagų laką naujuoju geliniu ir pasipuošus įspūdingai atrodančiais nagais išeitį pasipuikuoti į miestą. Tikrai sulauksite ne vieno susidomėjusio žvilgnio ypač jei būsite pirmoji savo draugių rate dėvinti šią naujovę. O netrukus ir draugės ims jums pavydėti bei maldaus papasakoti viską apie tavo naujuosius gelinius nagučius.

Gelinio lakavimo pavyzdys

Jums tereiks savo drauges nukreipti į šią „Nagučių Namų“ svetainę. Pas mus galima rasti visą informaciją apie gelinius nagus ir ką verta žinoti norintiems juos tureti. Taip pat apie gelinių nagų dizainą ir priežiurą, kad nešioti ir džiaugtis jais galima būtų kuo ilgiau.

Išsiaiškintite visas detales apie gelinį lakavimą

Dažna mergina negali apsispręsti kas yra geriau – ar priauginti nagai, ar gelinis lakavimas ant natūralaus nago. Drąsiai galime pasakyti, kad gelinis lakavimas čia neturi lygių.

Vienas iš įššūkių bandant priauginti nagą yra sėkmingas jo priklijavimas prie natūralaus nago paviršiaus. Tam tikslui natūralaus nago paviršius turi būti pašiaušiamas, o tai kartais yra nemaloni procedūra bei tokiu būtu kenkiama nago plokštelei.

Gelinio lakavimo idėjos

Su geliniu lakavimu yra viskas atvirkščiai. Nago pašiaušimo procedūra, nėra privaloma, nes lakas puikiai limpa prie bet kokio paviršiaus. Viskas ko reikia tai, kad nagai būtų visiškai sausi.

Kuo geliniai nagai skiriasi nuo įprastų

 • Kalbėdami apie priauginamus nagus iškart galime įsivaizduoti kokie jie būna ilgi ir stori. Priaugintas nagas labai kietas ir aklinai uždengia visą natūralų nagą. Gelinis lakavimas nėra toks grubus ir natūraliam nagui nekenkia, nepadaro nago tokiu kietu ir storu. Lakas sutvirtėja UV šviesoje, o norint ilgesnio nago visada galima nesudėtingai priauginti nago galiuką.
 • Nagus lengva padengti geliu išvengiant nemalonių pasiruošimo prodedūrų. Dėl to jie laikomi saugesni ir sveikesni naudoti jūsų nagams bei odai.
 • Gelinis lakavimas gali atsieiti truputį brangiau už įprastą jeigu darysime reguliarius papildymus. Kadangi kiekvieno papildymo metu reikės uždėti šviežią lako sluoknį. Pirminis kokybiškas gelinis nago lakavimas atsieis kažkur apie 15 – 20 eurų sumą. Papildymas dažniausiai kainuos panašiai.
 • Geliniai nagai mažiau žaloja odeles ir nago plokštelę be to juos nešioti galima nuo 2 iki 4 savaičių iki kol prireiks sekančio papildymo. Akriliniai nagai papildymo reikalauja dar rečiau.

Kaip pačiam pasidaryti gelinį lakavimą

Jeigu nuspręsite patys pasidaryti gelinį lakavimą sau ar kitiems jums prireiks tokių priemonių:

 1. Ultravioletinių (UV) spindulių arba LED lempos
 2. Dildės/blokelio
 3. Pagrindo ir viršutinio sluoksnio lako
 4. Lako valiklio
 5. Nuriebalintojo
 6. Nesiveliančių servetėlių

Kai turėsite visas rekomenduojamas priemones pramokti gelinio lakavimo meno galite sekdami mokomąją medžiagą youtube svetainėje ar apsilankę ruošimo kursuose savo mieste. Pramokus beliks tik susikurtį savo norimą nagų išvaizdą:

Gelinio lakavimo patarimai pradedantiesiems

Lakavimo procedūra susideda iš žemiau išvardintų procedūrų. Jos yra tokios pačios nepriklausomai lakuojama salone ar namuose:

 • Prieš pradedant bet kokį veiksmą labai svarbu nusiplauti rankas muilu. Tokiu būdų nuo ranku pašalinsite nereikalingus riebalus. Nuvalykite rankas minkštu rankšluosčiu, kad pašalintumėte visą drėgmę.
 • Sekančiu žingsniu nago paviršių ir odeles patepame specialiu skysčiu ir paliekame kelioms minutėms. Skystis suminkštins ant nago esančias odeles ir ištirpins negyvos odos likučius. Tada panaudojant manikiūro įrankį nuo nago atstumiame odeles, o nago plokštelę nuvalome šluoste be pūkelių. Atstumtas odeles aplink nagą nukerpame manikiūro žirklutėmis.
 • Dildės pagalba paruošime nago plokštelę. Jos forma visiškai priklauso nuo jūsų norų. Galite išbandyti visokių formų galiukus nuo apvalių iki kvadratinių ar deimanto formos. Dildė padarys nago kraštus lygiais ir švelniais, bet paruošti sekančiam žingsniui.
 • Nago valymas beveik baigtas. Liko paskutinis žingsnis, kurio metu nuvalysime visas likusias odos ląsteles, chemines medžiagas bei natūralius odos aliejus. Kartais nagų stilistai tam panaudoja specialias priemones, kurios sudrėkiną nagą, bet palieka jį sausą.
 • Šis žingsnis labai svarbus, nes paruošime pagrindą ant kurio tepsime gelio laką. Jis formuojamas naudojant bazę, kuri yra labai lipšni ir permatoma. Jos užtepti tereikia labai ploną sluoksnį.
 • Kai pagrindas išdžiovinamas naudojant UV ar LED lempą ateina laikas tepti laką. Reikia tepti kelis gelinio lako sluoksnius kiekvieną iš jų džiovinant naudojant lempas. Užteks trijų ar keturių sluoksnių.
 • Tepti reikia atidžiai pedengiant naga tolygiu sluoksniu. Kai nago spalva jus tenkins galite panaudoti įvairių papuošimų ir blizgučių dar labiaus sustiprinančių nagų įspūdingą išvaizdą. Jiems itvirtinti naudokite UV arba LED lempą.
 • Liko užtepti paskutinį permatomą sluoksnį iš jūsų priemonių rinkinio, kuris viską dar labiau sutvirtins ir suteiks lakui dar daugiau blizgesio.
 • Paskutiniu žingsniu rekomenduojama ant nago užtepti šiek tiek odelių aliejaus ir įtrinti. Jis sutvirtins ir pamaitins nago plokštelę bei leis jai lengviau kvėpuoti. Sveika plokštelė paprasčiau ir ilgiau išlaiko laką ant nago.

Kylančios problemos

Labai svarbu, kad padengiami lako sluoksniai būtų kuo plonesni ir neliestų odos prie nago kraštų. Jeigu nago padengimas bus nekokybiškas kyla rizika, kad gelinio lako atraižos atšoks jau po kelių dienų. Tai gali pakenkti odelems ir odai. Jei jau pastebėjote, kad labas byra kreipkitės į profesionalą ir atlikite nuėmimo procedūrą, kad sumažintumėte galimą žalą.

Lakavimo idejos

Kitas būdas, kurio pagalba galite apsaugoti savo nagus ir išlaikyti juos kuo sveikesnius tai gelio papildymų skaičiaus sumažinimas. Kuo gekiniai nagai bus labiau saugomi tuo mažiau papildymų jiems reikės.

Diena taip pat prisideda prie nagų sveikatos kaip ir sveika gyvensena taigi visada verta tai prisiminti. Taip pat rekomenduojama nagams leisti pailėti nuo manikiūro kai pajaučiate, kad jie silpnėja.

Kelios mintys pabaigai

Dizaino idėjos

Perskaitę ši straipsnį sužinojote pakankamai apie pačią gelinio lakavimo procedūra ir rekomendacijas kaip tokius nagus prižiūrėti.

Vis dėlto rekomenduojame iškarp nepulti daryti sau gelinių nagų, o pirma pasidaryti juos pas profesionalą, kad išvengti klaidų ir savo akimis pamatyti visą nagų lakavimo procesą.

Nagų manikiūro entuziastams šio lakavimo meno išmokti nesunku ir jiems puikiai sekasi jį daryti sau ir kitiems. Čia yra be galo daug vietos vaizduotei, kurios pagalba kiekvienas įvaldęs šį meną sukurs unikalius dizainus.

Mūsų svetainėje rasite visas reikalingas priemones ir dar daugiau patarimų jūsų nuostabiam grožiui. Jei vis dėl to kažko nerandate ar turite klausymų, prašome drąsiai rašyti mums asmenine žinute. Pasistengsime kuo greičiau jums atrašysime.

Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


You've just added this product to the cart: