Kaip Pasidaryti Profesionalų Manikiurą Namuose

Kaip Pasidaryti Profesionalų Manikiurą Namuose

Kas gi gali būti geriau nei ką tik sutvarkyti ir nulakuoti mūsų nagučiai. Grožio salonas yra viena iš tų vietų, kurioje galime šią malonią paslaugą gauti, tačiau apsilankymas tokiame salone gali nemažai atsieiti. O jeigu pačios išmoktume pasidaryti profesionalų manikiūrą namuose? Tokiu būdu ne tik sutaupysime, tačiau ir išmoksime naudingo ir tiek daug malonumo galinčio suteikti amato. Galiu atskleisti, kad tai lengviau nei manote.

Nebent turite neišsemiamą pinigų šaltinį, dažni apsilankymai gūžio salone atsieis tikrai nemažus pinigus. Bet gražių nagų norime visada, o ne tik kartą per mėnesi. Sprendimas – išmokti manikiūrą pasidaryti plačioms.

Manikiūro paslapčių išmokti tikrai nėra sudėtinga, tam tik reiks skirti kažkiek laiko, nes įgūdžiai ateina su praktika. Daryti manikiūrą namuose yra ne tik daug pigiau, bet ir  patogiau, nes nebereiks keliauti į saloną. Galėsite jį padaryti ir savo mamai ar draugėms. Galbūt ir vyras ar draugas taip pat neatsisakys.

Visai manikiūro procedūrai reikia tik kelių pagrindinių manikiūrui skirtų įrankiu bei priemonių. Taigi pereikime prie manikiūro ir aptarkime išsamiau kokie žingsniai veda link idealaus manikiūro.

Susidekite visas reikalingas priemones šalia savęs

Kad viso manikiūro metu netektų blaškytis, visus manikiūro įrankius turėkite ištiestos rankos atstumu. Daug priemonių neprireiks, jų kaina tikrai neišgąsdins, o jas lengvai rasite artimiausioje kosmetikos priemonių parduotuvėje.

Jums prireiks tokių priemonių:

 • Vatos diskelių
 • Kosmetinių žirklučių
 • Nagų dildės
 • Dvipusės dildės/poliruoklio
 • Blokelio formos poliruoklio
 • Žirklučių nagų odelėms

Taip pat tokiu priemonių:

 • Priemonės lakui nuimti
 • Odelių aliejaus
 • Bazės nagui padengti
 • Pasirinkto lako
 • Bazės lakui padengti

Seno lako sluoksnio šalinimas

Jeigu jūsų nagai lakuoti, prieš pradedant daryti manikiūrą namuose pirmiausiai teks ji pašalinti. Lakui pašalinti galite naudoti lako valiklį turintį acetono arba be jo. Acetonas džiovina nago plokštelę dėl to nepanirskite nagus papildomai drėkinti.

Pašalinkite seno lako sluoksnį

Priemonės be acetone yra natūralesnės, tačiau visas valymo procesas truks ilgiau. Jums patiems teks nuspręsti ką naudoti.

Išgaukite idealią nagų formą

Atėjo laikas pasitelkti dildę ir truputį padirbėti. Šiame etape svarbiausia išgauti tokią formą kuri atrodo natūraliai ir gražiai. Aštrūs ar buki kampai tikrai čia grožio nepridės dėl to pasistenkite. Svarbu nenudildint per daug, nes nago taip greitai priauginti be papildomų priemonių nepavyks.

Įvairios nagų formos

Kai norima forma išgauta, laikas sušvelninti kampus poliruokio pagalba. Tiks bet kuris. Į pagalbą galite pasitelkti ir elektrinę frezą, kad viskas eitųsi dar greičiau. Gražiai ir profesionaliai atrodantys nagai dažniausiai turi suapvalintus ar šiek tiek stačius kampus išilgai kraštų. Tačiau galite rinktis bet kokią formą, kuri jus padaro laiminga ir leidžia patogiai jaustis.

Laikas nagų vonelei

Atėjo turbūt maloniausia viso manikiūro namuose etapas – tai vonelė jūsų nagams. Jūsų nagai, kaip ir jus pati, pasijaus lyg spa salone. Visos moterys šio etapo laukia labiau nei pačio manikiūro. Tokia vonelę pasiruošti namuose vieni juokai.

Laikas nagų vonelei

Pasirinkite didesnį indą į kurį tilps abiejų rankų pirštų galiukai. Įpilkite šilto vandens ir panardinkite rankas iki pat riešų. Laikykite apie tris minutes. Nelaikykite ir per ilgai, neilgiau nei 2 – 3 minutes, nes odelės aplink nagus gali suminkštėti per daug.

Ištraukus rankas, padenkite nagus odelių šalinimo priemone. Ji ne tik papildomai sudrėkins nagus bei odą, bet ir paruoš odeles šalinimui.

Po kelių akimirkų galėsite pradėti jas šalinti. Darykite tai švelniai, kad nepažeistumėte nagų ir odos.

Paskutinis žingsnis prieš pradedant lakavimą

Pašalinkite likusias nagų bei odelių atplaišas bei odos likučius

Verta sugaišti dar kelias minutes prieš pradedant nagų lakavimą namuose. Lengva šį žingsnį pamiršti ir iškarti pereiti prie nagų lakavimo, tačiau jis ne ką nemažiau svarbus nei kiti. Atidžiai apžiūrėkite nagus ir pašalinkite visas likusias nagų bei odelių atplaišas ir odos likučius.

Drėkinimas

Prieš lakavimą nagus gerai sudrėkinkite. Tam naudokite specialų rankų kremą arba aliejų. Tepkite ji ant nago plokšteles ir prie nago esančių odelių. Nagams spa procedūrų niekada nebus per daug, ar ne tiesa?

Nagus sudrėkinkite

Pasinaudokite vatos diskeliais ir švelniai nuvalykite aliejaus perteklių. Su aliejumi pasišalins ir likę nešvarumai ir odos gabaliukai nematomi akimi. Dabar jau galime būti tikros, kad mūsų rankos švarios, prižiūrėtos ir paruoštos profesionalaus manikiūro namuose kulminacijai.

Nagų lakavimas namuose

Turime pripažinti, kad tai labiausiai jaudinanti viso proceso procedūra. Atsargiai tepkite laką sluoksnis po sluoksnio taip suteikdamos lakui profesionalaus manikiūro išvaizdą. Nepamirškite prieš lakavimą nago paviršių padengti lakavimui skirta baze. Tai išlygins nago paviršių ir suteiks visiems nagams vienodą išvaizdą. Šis sluoksnis taip pat suteiks papildomą apsaugą nuo įbrėžimų ir lako skilimo. Ilgi nagai reikalauja kelių papildomų žingsnių dėl to paruošėme 10 patarimų sąrašą ir jiems.

Profesionalus nagų lakavimas namuose

Lako spalvą pasirinkite kokią tik norite ir nepabijokite eksperimentuoti. Atėjo laikas atsiskleisti jūsų išradingumui. Tepkite ne vieną, bet kelis lako, ir galbūt net spalvų, sluoksnius, kad paviršius atrodytų solidžios, sodrios spalvos.

Prieš tepdamos kitą sluoksnį įsitikinkite, kad lakas ant nago pilnai išsausėjo. Bet tai jau žinote. Nago džiovimą galite pagreitinti naudojant LED šviesos lempą. Jos nėra brangios ir sutaupo nemažai laiko, bet nėra būtinos.

Padengus tiek sluoksnių kiek norėjote liko tik padengti nagą bespalviu laku, kad jį sutvirtintumėte ir suteiktumėte blizgesio bei ką tik atlikto manikiūro išvaizdą.

Ar Jums pavyko pasidaryti manikiūrą sekant mūsų aprašytus žingsnius? Komentuokite ir atsakysime į visus jūsų klausimus.

Pabaigai

Sudrėkinkite nagus ir rankų odą

Užbaigiant manikiūro namuose procedūras patariame rankas ištrinti mėginamu kremu. Jis padės atgaivinti bei pamaitinti jūsų rankų odą. Iš tikrųjų patariame tai daryti kuo dažniau, kad jūsų nagai ir rankos atrodytu sveikai ir gražiai.

Salono lygio manikiūras namuose:

Pasidaryti nuostabų manikiūrą plačioms tikrai nėra sudėtinga pasinaudojus mūsų aštuoniais žingsniais. Jei norite sutaupyti pinigų ir išmokti daryti profesionalų manikiūrą namuose raginame pradėti jau dabar. Daugelis priemonių ir įrankių nėra brangūs ir greitai jums atsipirks. Juos rasite artimiausioje kosmetikos prekių parduotuvėje. Darykite manikiūrą ne tik sau, bet ir draugėms, bet būkite atsargios, nes greitai neatsiginsite norinčiais apsilankyti jūsų manikiūro namų salone.

Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


You've just added this product to the cart: