5 Nagų Lako Džiovintuvo Privalumai

5 Nagų Lako Džiovintuvo Privalumai

Natūraliai išdžiovinti savo ką tik laku papuoštus nagus užtrunka laiko ir nėra labai patogu. Užtrukus visą amžinybę nagų dailinimui ir projektavimui, norėtųsi, džiovinimo procedūrą atlikti kuo greičiau, kad nagai „užsikonservuotų“ ir būtų būtent tokie kokių siekiame. Natūraliai džiovinant nagus galima netyčia juos ištepti ar sugadinti laką tai kam taip rizikuoti ir švaistyti savo brangų laiką? Mes, kaip tikriausiai ir Jūs, norėtume to išvengti dėlto nusprendėme patyrinėti šiuo metu gan populiarius nagų lako džiovintuvus ir jų teikiamus privalumus. Geras nagų lako džiovintuvo pavyzdys būtų LED nagų lako lempa.

Geros kokybės nagų džiovintuvas yra geriausias ir efektyviausias būdas nagų lakui džiovinti. Taip galite būti ramūs, kad išvengsite visų nelaimingų atsitikimų, kurie gali nutikti kol laukiate iš lėto tvirtėjančių nagų.

Naudodami nagų džiovintuvą sutaupysite nemažai laiko, nes kruopščiai dekoruoti nagai išdžiūna vos per kelias minutes. O jei lakuodami nagus tepate kelis lako sluoksnius, džiovintuvas taps jūsų geriausiu draugu.

Pagrindiniai nagų lako džiovintuvo privalumai

Lako džiovintuvas yra puiki ir gerokai efektyvesnė alternatyva nei taip pamėgtas oro putimas iš burnos, rankų ir plaštakų staigus mojavimas ore ar tiesiog laukimas kol lakas sustings. Trumpai apžvelkime pagrindinius privalumus.Greitas džiovimo laikas.

Greitas džiovimo laikas

Nagų džiovintuvas gali efektyviai išdžiovinti visus jūsų nagus vos per 5 minutes. Palyginus, laukimas kol nagai išdžius patys nieko su jais nedarant gali užtrukti net 30 minučių. Sutaupytą laiką galėtumėte skirti kitoms savo veikloms.

Tinka profesionalams

Jei dirbate salone ar esate nagų dailės profesionalas, nagų džiovintuvas sutaupys jums begale laiko ir per dieną leis aptarnauti bent keliais klientais daugiau. Jūsų klientai taip pat bus laimingesni ir labiau patenkinti greitu aptarnavimu, nes taupysite ir jų laiką. Daugiau klientų, vadinasi daugiau ir pinigų.

Džiovina ir gelinį bei akrilinį laką

Naudodami UV (ultravioletiniiai spinduliai) nagų džiovinimo lempą galite išdžiovinti ir gelinius bei akrilinius nagų lakus.

Greita ir kokybiška nagų priežiūra

Moterims, kurios naudoja kelis nagų lako sluoksnius džiovintuvas sutaupys krūvas laiko, o ir nagai atrodys dailesni ir tvarkingesni, nes lakuoti matyt norėsite dažniau jei procedūra truks trumpiau nei anksčiau.

Išvengsite lako broko ir kitų „nelaimingų” nutikimų

Džiovinant nagų laką LED ar UV lempa nereiks lako taisyti kelis kartu, kad jis atrodytu gražiai. Kuo mažiau prisilietimų teptuku, tuo mažesnė tikimybė jį sugadinti.

Kaip naudoti nagų lako džiovintuvą namuose

Daugelis namuose jau turi lako džiovintuvą taip taupydami laiką darydami manikiūrą namuose bei pinigus apsilankymų salone sąskaita. Tai yra tik dar keli papildomi privalumai, kurie džiovintuvus nagams padarė tokiais populiariais. Jeigu tokio daikto dar neturite tikrai švaistote savo brangų laiką tuo labiau kai jį galėtumėte leisti kitiems maloniems dalykams.

Nagų lako džiovintuvas

Kai kur dar galima sutikti nagų džiovintuvus skirtus naudoti namuose, kurie ant nagų pučia šiltą arba vėsų orą. Toks džiovinimo būdas tinka paprastam nagų lakui. Reiktų atkreipti dėmesį, kad jis netinka gelio ir akrilo lakui.

Šiltas arba vėsus oras pašalina iš nagų lako drėgmę ir jį išdžiovina. Jūsų biudžetas jums padės apsispręsti kokio tipo džiovintuvą pirkti. Jie nėra labai brangūs, bet pajėgūs greitai išdžiovinti laką ant abiejų rankų. Dauguma nešiojamų nagų džiovintuvų yra pakankamai galingi, kad galėtų džiovinti abiejų rankų nagus. Tačiau yra ir mažesnių, kurie yra populiaresni, nes užima mažiau vietos.

Kadangi šiuos nešiojamus džiovintuvus naudojame namuose jie gana dažnai bus maitinami baterijomis arba pakraunamais akumuliatoriais. Tai yra idealu jei mėgstate dažnai keliauti ir nenori tampytis laidų. Naudojant baterijas gali būti brangu todėl rekomenduojame rinktis pakraunamus džiovintuvus arba jungiamus tiesiai į elektros rožetę.

Profesionalūs nagų džiovintuvai

Jei esate profesionalus nagų meistras ar norėtumėte naudoti lako džiovintuvą namų ar įprastam salone, tūrėtumėte įsigyti LED arba UV spindulių lempą. Patartina abejas, nes tuomet galėsite naudoti jas ir gelio, ir akrilo nagams lakuoti. Jų privalumai lyginant su pasenusiais būdais nagams džiovinti yra akivaizdūs ir neginčijami.

UV nagų džiovintuvai

Senesni nagu lako džiovintuvai nagus džiovindavo karšto arba šilto oro pagalba. Dabar naudojami nauji lako džiovintuvai naudoja ne orą, bet ultravioletinę šviesą. Toks būdas nagų laką džiovina ne tik greičiau, bet ir patikimiau laką visiškai sutvirtindamas greičiau nei per minutę.

Dėl greito tokios lempos veikimo daugiau laiko galėsite skirti savo klientų ar jūsų pačių nagučių lakavimui bei gražinimui.

Kaip veikia ultravioletine šviesa naudojančios lempos

UV šviesą naudojančios lempos yra idealus būdas ką tik padengtam lakui sutvirtinti. UV šviesos spinduliai prasiskverbia giliai i laką ir cheminės reakcijos metu jį sukietina tiek, kad lakas išlaikys ilgiau nei naudojant įprastus metodus.

Kokius lakus naudoti

Tiesa ta, kad ne visi lakai tinka naudojimui su ultravioletinėmis lempomis.  Kai kurie iš jų tinkami tik su UV lempom, o kiti tik su LED lempomis. Prieš įsigydami laką būtinai atkeipkite dėmesį kas rašoma ant dėžutes. Ten bus aiškiai nurodyta kokiomis sąlygomis laką naudoti ir kokių lempų šviesa ji džiovina geriausiai.

Kaip pasirinkti nagų džiovinimo lempą

Ieškant geriausios LED ar UV lempos nagams džiovinti gali kilti keblumų, nes pasirinkimas parduotuvėse labai didelis. Funkcijų ir kainų įvairovė jūsų pasirinkimą apsunkins tik dar labiau. Kokios galios, kokio galingumo, kokio prekės ženklo ir su kokiomis funkcijomis lempa pasirinkti jums padėsime apsispręsti šiame trumpame straipsnyje.

Kokią pinigų sumą skirti?

Galime jus nudžiuginti, krūvos pinigų išleisti jums tikrai nereikės, nes pigiausios lempos kainuoja vos nuo 20 eurų. Jos patenkins daugumą kiekvieno poreikių. Tačiau prieš investuojant reiktų įvertinti jūsų poreikius. Priklausomai nuo jų kaina gali padidėti net kelis ir daugiau kartų.

Bet net sumokėjus brangiau, išlaidos greitai atsipirks, nes manikiūras kainuoja, kaip žinome pačios, irgi ne mažus pinigus. O dirbant grožio salone jis jums atsipirks per vieną dieną.

Nagų lempos džiovintuvo dydis

Labai svarbu! Būtinai atkreipkite dėmesį į lempos dydi. Būtų labai nemalonu jeigu pasirodytų, kad jūsų ranka netelpa į džiovinimui skirtą erdvę. Kai kurie džiovintuvai tokie maži, kad talpina tik keturis pirštus, o tai reiškia, kad nykščius teks džiovinti papildomai ir taip gaišti brangų laiką. Pedikiūrui tokia lempa tikrai netiks.

Geriausios lempos yra pakankamai didelės ir sutalpina abi jūsų rankas.

Taigi nepadarykite klaidos, nes beliks lempą padovanoti draugei ar išmesti. Taip syki atsitiko ir man.

Kokį prekės ženklą pasirinkti?

Dėl prekės ženklo patariu labai galvos nesukti. Atkreipkite dėmesį ar lempa skirta LED, ar UV lakui džiovinti. Taisyklė čia paprasta – LED lempos skirtos tik gelio lakiui, o UV visiems.

Skirtingų gamintojų lempos panašios tik kažkiek skiriasi išorinis dizainas. Tiesiog rinkitės tą, kuri jums atrodo gražiausia.

LED ir UV džiovinimo greitis

Jei skubate ir nemėgstate ilgai sėdėti puošiant nagus patarsime rinktis LED lempą. LED lempos šviesa laką džiovina gerčiau nei UV lempa. UV lempa džiovinsite nagus minutę ar ilgiau, o su LEd lempa užtruksite vos 30 sekundžių. Dažant nagus keliais sluoksniais laiko tikrai susitaupo tik nepamirškite, kad pasirinkus LED lempą teks rinktis jai skirtą laką.

Ilgaamžiškumas

Čia ir vėl laimi LED lempos. Jos šviesos elementas gali veikti virš 50 tūkstančių valandų. O UV lempos – tik 100 valandų. Skirtingų gamintojų elementų gyvavimo laikas gali šiek tiek skirtis, bet atėjus laikui keisti UV lementą tai kainuos papildomai. O gali būti, kad teks keisti ir visą džiovintuvą nauju.

Laikmačio funkcija

Kiekvieną kart nustatyti laikrodį ar skaičiuoti sekundes įjungus lempą yra nepaprastai nepatogu. Dėl to kiekviena lako džiovinimo lempa turinti šią funkciją yra verta mūsų dėmesio, nes tuo metu leidžia mums užsiimti kitais reikalais. Kitos lempos, pavyzdžiui, vos pajutę judesį kameroje iškarti pradės laiką skaičiuoti be jokio papildomo įsikišimo. Smulkmena, bet maloni.

Dar kitos nagų lempos turi nedidelius ventiliatorius, kurie papildomai sausina nagų laką.

Garantija Dėl viso pikto patariame rinktis gaminį su kuo ilgesniu garantiniu laikotarpiu, kad lempai sugedus galėtumėte be jokio vargo ją nemokamai pakeisti nauja ar atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Apie UV ir LED lempų skirtumus galite skaityti kitame mūsų straipsnyje.

Baigiant šią temą verta paminėti, kad nusprendus įsigyti UV lempą tikrai nesuklysite, nes ji tinka daugumai lakų, o taip pat yra pigesne nei LED lempa. Tačiau LED  lempos prireiks norint turėti ilgalaikiu geliniu lakavimu papuoštus nagus.

Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


You've just added this product to the cart: