5 Nagų Džiovintuvo Privalumai – Kodėl verta Naudoti

Natūraliai išdžiovinti savo ką tik laku papuoštus nagus užtrunka laiko ir nėra labai patogu. Užtrukus visą amžinybę nagų dailinimui ir projektavimui, norėtųsi, džiovinimo procedūrą atlikti kuo greičiau, kad nagai „užsikonservuotų“ ir būtų būtent tokie kokių siekiame. Natūraliai džiovinant galima netyčia juos ištepti ar sugadinti laką tai kam taip rizikuoti ir švaistyti savo brangų laiką? Mes, kaip tikriausiai ir Jūs, norėtume to išvengti dėlto nusprendėme patyrinėti šiuo metu gan populiarius nagų džiovintuvus ir jų teikiamus privalumus. Geras nagų lako džiovintuvo pavyzdys būtų LED nagų lako lempa.

Geros kokybės nagų džiovintuvas yra geriausias ir efektyviausias būdas nagų lakui džiovinti. Taip galite būti ramūs, kad išvengsite visų nelaimingų atsitikimų, kurie gali nutikti kol laukiate iš lėto tvirtėjančių nagų.

Naudodami nagų džiovintuvą sutaupysite nemažai laiko, nes kruopščiai dekoruoti nagai išdžiūna vos per kelias minutes. O jei lakuodami nagus tepate kelis lako sluoksnius, džiovintuvas taps jūsų geriausiu draugu.

Pagrindiniai nagų lako džiovintuvo privalumai

Lako džiovintuvas yra puiki ir gerokai efektyvesnė alternatyva nei taip pamėgtas oro putimas iš burnos, rankų ir plaštakų staigus mojavimas ore ar tiesiog laukimas kol lakas sustings. Trumpai apžvelkime pagrindinius privalumus.Greitas džiovimo laikas.

Greitas džiovimo laikas

Nagų džiovintuvas gali efektyviai išdžiovinti visus jūsų nagus vos per 5 minutes. Palyginus, laukimas kol nagai išdžius patys nieko su jais nedarant gali užtrukti net 30 minučių. Sutaupytą laiką galėtumėte skirti kitoms savo veikloms.

Tinka profesionalams

Jei dirbate salone ar esate nagų dailės profesionalas, nagų džiovintuvas sutaupys jums begale laiko ir per dieną leis aptarnauti bent keliais klientais daugiau. Jūsų klientai taip pat bus laimingesni ir labiau patenkinti greitu aptarnavimu, nes taupysite ir jų laiką. Daugiau klientų, vadinasi daugiau ir pinigų.

Džiovina ir gelinį bei akrilinį laką

Naudodami UV (ultravioletiniiai spinduliai) nagų džiovinimo lempą galite išdžiovinti ir gelinius bei akrilinius nagų lakus.

Greita ir kokybiška nagų priežiūra

Moterims, kurios naudoja kelis nagų lako sluoksnius džiovintuvas sutaupys krūvas laiko, o ir nagai atrodys dailesni ir tvarkingesni, nes lakuoti matyt norėsite dažniau jei procedūra truks trumpiau nei anksčiau.

Išvengsite lako broko ir kitų „nelaimingų“ nutikimų

Džiovinant nagų laką LED ar UV lempa nereiks lako taisyti kelis kartu, kad jis atrodytu gražiai. Kuo mažiau prisilietimų teptuku, tuo mažesnė tikimybė jį sugadinti.

Kaip naudoti nagų lako džiovintuvą namuose

Daugelis namuose jau turi lako džiovintuvą taip taupydami laiką darydami manikiūrą namuose bei pinigus apsilankymų salone sąskaita. Tai yra tik dar keli papildomi privalumai, kurie džiovintuvus nagams padarė tokiais populiariais. Jeigu tokio daikto dar neturite tikrai švaistote savo brangų laiką tuo labiau kai jį galėtumėte leisti kitiems maloniems dalykams.

Kai kur dar galima sutikti nagų džiovintuvus skirtus naudoti namuose, kurie ant nagų pučia šiltą arba vėsų orą. Toks džiovinimo būdas tinka paprastam nagų lakui. Reiktų atkreipti dėmesį, kad jis netinka gelio ir akrilo lakui.

Šiltas arba vėsus oras pašalina iš nagų lako drėgmę ir jį išdžiovina. Jūsų biudžetas jums padės apsispręsti kokio tipo džiovintuvą pirkti. Jie nėra labai brangūs, bet pajėgūs greitai išdžiovinti laką ant abiejų rankų. Dauguma nešiojamų nagų džiovintuvų yra pakankamai galingi, kad galėtų džiovinti abiejų rankų nagus. Tačiau yra ir mažesnių, kurie yra populiaresni, nes užima mažiau vietos.

Kadangi šiuos nešiojamus džiovintuvus naudojame namuose jie gana dažnai bus maitinami baterijomis arba pakraunamais akumuliatoriais. Tai yra idealu jei mėgstate dažnai keliauti ir nenori tampytis laidų. Naudojant baterijas gali būti brangu todėl rekomenduojame rinktis pakraunamus džiovintuvus arba jungiamus tiesiai į elektros rožetę.

Profesionalūs nagų džiovintuvai

Jei esate profesionalus nagų meistras ar norėtumėte naudoti lako džiovintuvą namų ar įprastam salone, tūrėtumėte įsigyti LED arba UV spindulių lempą. Patartina abi, nes tuomet galėsite naudoti jas ir gelio, ir akrilo nagams lakuoti. Jų privalumai lyginant su pasenusiais būdais nagams džiovinti yra didžiuliai ir neabejotini.

UV nagų džiovintuvai

Komentuokite

Scroll to Top