Gelinis lakavimas bei viskas ką privalai apie tai žinoti

Yra daug priežasčių, kodėl ilgalaikis gelinis lakavimas tapo šiuolaikinio grožio pagrindu – jis puikiai laikosi, yra ypatingai blizgus ir prieinamas kiekviename nagų salone ar prekybos vietoje. Tačiau kas labiausiai vilioja pasidaryti gelinį manikiūrą? Beveik nulinė rizika sugadinti nulakuotus nagus. Vos po minutės galėsite raustis savo rankinėje ar užseginėti paltą, be jokios baimės, kad lakas susibraižys jau nekalbant apie lako nešiojimą dar keletą savaičių į priekį. Ilgalaikio gelinio lakavimo priemonės susideda iš stipresnių ingredientų, kurie sutvirtina nagą stipriau nei tradiciniai lakai ir yra pakankamai stiprios, kad galėtų atlaikyti kasdienį kontaktą su įvairiais paviršiais. Darydami gelinį lakavimą ne tik papuošite savo nagus, bet ir padarysite juos stipresniais.

Ilgalaikis gelinis lakavimas skiriasi nuo įprasto

Kokie skirtumai tarp gelinio lakavimo ir visoms merginoms įprasto? Gelinį laką sudarančios medžiagos yra lankstesnės, todėl gelinis lakas atsparesnis. Gelinis lakas stingsta UV arba LED lempos šviesoje kitaip nei įpaprastas lakas – tiesiog deguonies pagalba. Geliai turi būti pašalinti mirkant acetone mažiausiai dešimt minučių arba šalinant juos profesionalia freza salone, o trumpalaikis lakas, kitaip nei gelinis lakavimas, lengvai nuvalomas nagų lako valikliu.

Pateiksime jums 10 patarimų kaip išlaikyti savo natūralių nagų grožį

Leiskite nagui kvėpuoti

Nesvarbu, ar pasirinksite gelį ar tradicinį laką, tiesa yra ta, kad reguliarus, bet kokios rūšies manikiūras gali susilpninti jūsų natūralius nagus. Ilgalaikis gelinis lakavimas gali sukelti dehidrataciją ir nagų plokštelės silpnėjimą.

Tačiau šis faktas neskirtas nei tiems kas reguliariai lankosi salonuose, nei tiems, kurie atlieka manikiūrą namuose. Negalėdami apžiūrėti savo natūralau nago bent kas dvi savaites, negalėsite tinkamai įvertinti jo būklės. Be to, galite nepastebėti susidariusių infekcijų ar nago pakitimų. Stora lako danga taip pat blokuoja deguonies patekimą į nagą. Stenkitės rinktis kokybišką, sunkiai lūžinėjantį gelinį laką.

Vienas gana dažnai pasitaikantis reiškinys tarp gelinio lako gerbėjų, yra lako lupinėjimo įprotis. Kai spalva pradeda pabosti jums gali kilti pagunda ją pašalinti. Taip pat namų ruošos darbų, tokių kaip šveitimas ir valymas, metu į nagą gali patekti vanduo. Tai gali sukelti bakterines infekcijas ir galbūt įtakoti grybelį. Pažeidus laką ir atsiradus lako įtrūkimams dažnai sustoti lupinėti būna sunku. Jei pašalinate laką, atsiminkite ,kad galimai kartu pašalinote ir kai kuriuos savo nagų sluoksnius. Šios rūšies nago sužalojimo atstatymas gali užtrukti daugiau nei šešis mėnesius .

Tinkamai rūpinantis ir pašalinan gelį laiku, ilgalaikis gelinis lakavimas yra visiškai saugus nešioti nuolat. Gelinis lakavimas tikrai gali susilpninti nagus, jei jie yra lupami per nelyg dažnai ar pernelyg smarkiai dildžiuojami atliekant manikiūrą.

Gelinio lako sudedamosios dalys

Lakavimui svarbu nei tik nagų sveikata bet ir viso organizmo gerovė. Toksiški kancerogenai randami daugelyje lakavimo priemonių. Atlikus klinikinius tyrimus nustatyta, kad šie ingredientai sukelia uždegimą kartu su daugeliu kitų nepageidaujamų šalutinių poveikių, pvz. kepenų ir skydliaukės funkcijos sutrikimų. Laimei, dauguma visų šiandien pagamintų profesionalių nagų lakavimo priemonių neturi šių „teršalų“. Taigi nagų lakavimas yra visiškai saugus.

Pabandykite apriboti UV ir Led lempos poveikį

Neseniai Amerikos dermatologijos akademijos atliktas tyrimas parodė, kad gelio manikiūras gali būti nesaugus pasirinkimas žmonėms, kurie yra labai jautrūs UV šviesai. UV dozė, kurią gaunate gelio manikiūro metu, yra trumpa, tačiau ji yra intensyvi. Laikui bėgant, šis intensyvus poveikis gali sukelti odos pažeidimus.

Susirūpinimą kelią didėjantis LED lempos populiarumas. LED lempų populiarumą lėmė greitesnis lako stingdymas taip pat tikėjimas, kad jos yra saugesnės nei UV lempos, tačiau tai vis dar kėlia daug diskusijų. Nors daugelis žmonių klaidingai mano, kad šios lempos nenaudoja UVA spindulių, jie iš tikrųjų naudoja didesnį UVA bangos ilgio intensyvumą, kad pasiektų trumpesnį kietėjimo laiką. Didesnis UVA apšvitinimo intensyvumas reiškia, kad šioms lempoms reikia mažiau laiko, kad potencialiai būtų pakenkta odai.

Sekantį kartą kai ruošitės gelinio lakavimo vizitui įsitikinkite, kad naudojamos plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, o tai reiškia, kad jos apsaugo nuo UVA/UVB spindulių. Be to, UVA šviesa iš lako stingdymui naudojamų lempų yra stipresnė už įprastą saulės šviesą.

Gelinis lakas panašus į skystą akrilą

Ar kada nors pagalvojote kaip gelinis manikiūras taip ilgai išlieka tvirtas ir nepažeistas? Gelio paprasto nagų lako cheminės sudėtys skiriasi priklausomai nuo kiekvieno prekės ženklo, tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad gelio lakas išdžius tik esant tiesioginiam UV ar LED šviesos kontaktui, o įprastas nagų lakas gali išdžiūti be jo.

Nagų gelinis lakavimas

Gelinis lakavimas atliekamas gelį stingdant po lempa, sukuriant kietą lako sluoksnį, kuris tampa patvaresnis, skirtas ilgesniam nešiojimui. Ilgalaikio gelio lako pašalinimo procesas taip pat yra sudėtingesnis, reikalaujantis, kad nagai būtų mirkomi acetone, kad tinkamai ištirptų gelis. Taigi ne tik nešiojimo trukmė pailgės, bet ir nagai atrodys stipresni ir blizgės intensyviau.

Karštos vonios ir dušas gali sukelti lako atšokimą nuo nago

Blogiausias gelinio manikiūro priešas yra karštas vanduo, todėl jų mirkymas yra efektyviausias būdas geliui pašalinti. Ilgos vonios, dušas ar sūkurinės vonios gali sukelti atšokimą todėl jų venkite arba nebūkite ilgai. Taip pat kai plaunate indus visada dėvėkite gumines pirštines.

Mirkymo procesas gali būti žalingas

Nors jūsų manikiūras iki sekančios korekcijos, papildymo ar šalinimo gali likti nepasikeitęs, gelio nuėmimo procesas gali būti labai žalojantis nagus. Nagų mirkymas acetone, apvyniotas folija, veda link nusilpusių ir trapių nagų. Be to dažnas manikiūrininkas vos pašalinus foliją nuo nago griebiasi dildžiavimo, o neatsargus dildės naudojimas gali sukelti dar daugiau nagų problemų. Įsitikinkite, kad jūsų manikiūrininkas yra kvalifikuotas meistras puikiai suprantantis visas grėsmes.

Rankų odos drėkinimas

Labai svarbu, kad nago aplinkinė oda ir odelė, taip pat pati nagų plokštė būtų rehidratuota storu rankų kremo sluoksniu arba odelių aliejumi. Ilgalaikis gelinis lakavimas yra patogus, kad nereik dažnai užsiimti lakavimu, bet jūsų nagams ir sveikatai taip apt reikia dėmesio.

Drėkinkite nagus

Jūs žinote, kaip svarbu jūsų organizmui gerti daug vandens. Tos pačios taisyklės taikomos, kai kalbama apie nagų sveikatą. Be to, kiek įmanoma drėkinkite nagus tarp apsilankymų grožio salone. Įvairios vonelės su kokosų aliejumi ir vitaminu C padės išlaikyti nagus sveikus ir pamaitintus. Gelinį lakavimą darysite nebijodami sugadinti nagų.

Kito nagų apsaugos priemonės

Norite gelinių nagų, bet sudėtingas valymo procesas ir džiovinimo būdas jus glumina? Pasirinkite priklijuojamus nagusm kurie padengti tolygiai atrodančiu geliniu laku. Tokiu būdu gelis niekada nekontaktuoja su nago plokštele. Naudojant kartu su specialiu padengimo laku, kuris pritvirtina dirbtinį nagą, juos galite naudoti iki dviejų savaičių ir niekas nepasakys, kad negai netikri. Tokie priklijuojami nagai idealus variantas jei neturite laiko ilgesnėms procedūroms.

Ilgai išliekantis lakas

Dar viena patogi gelinių nagų alternatyva tai išlgai išliekantis įprastas nagų lakas. Jis jums išlaikys ir savaitę laiko, bet nusivalys gerokai lengviau ir nereiks džiovinimo po led ar uv lampomis. Ilgai išliekantis lakas gana popuriarus kaip pavyzdžiui Sally Hansen’s Miracle gelinis nagų lakas, kuris turi net virš septyniasdešimties atspalvių. Covergirl’s XL nagų lakas siūlo blizgantį ilgai išliekantį atspalvį už vudutinė lakų laiką.

Kadangi ilgai išliekantis lakas nuvalomas įprastu būdų naudojant nagų valiklį, jis yra saugesnis klientams, kurie niekaip neatsispiria nagų lupinėjimui.

Nagų grožis kaip ir ilgalaikis gelinis lakavimas jau tapo neatsiejama jūsų dalis. Kiekviena moteris nori sveikų blizgančių nagų. Nagučių sveikata prasideda nuo mūsų. Labai svarbu patikėti savo nagus tik kvalifikuotiems meistrams.

Galbūt svajojate pradėti dirbti iš namų tada ilgalaikis gelinis lakavimas ya ilealus būdas pradėti ir atidaryti savo manikiūro salone. Lakavimas kaip ir manikiūras reikalauja gerų darbo įgūdžių dėl to nelaiškite laiko ir padėkite jau dabar. Septynis patarimus kaip atidaryti savo asmeninį manikiūro saloną rasite mūsų puslapyje. Gelish Mini Soal Off prefesionalus gelinių nagų lakavimo priemonių rinkinys su pridedama Led lempa būtų idealus pasirinkimas jūsų naujajame namų grožio salone. Jame yra viskas ko reikia: Led lempa, „praimeris“, pagrindo ir užtvirtinimo priemonės bei penkių spalvų lakai.

Kas gali būti geriau už Jūsų žėrinčius nagučius.

Komentuokite

Scroll to Top