Akriliniai nagai prieš gelinius. Kuriuos pasirinkti?

akriliniai nagai

Akriliniai nagai prieš gelinius. Kuriuos pasirinkti?

Ar pastaruoju metu darėte manikiūrą ir ar iš vis kada nors jį darėte? o nagų priauginimą? Geliniai ar akriliniai nagai Jums imponuoja labiau? Be akivaizdžių manikiūro pliusų, tokių kaip tvarkingi ir gražūs nagai, yra ir ne taip akivaizdžiai matomų privalumų. Pabandykite įsivaizduoti manikiūrą kaip savo nagų lepinimą. Nors pagrindinis dėmesys bus skiriamas patiems nagams, jūsų rankos taip pat bus nepamirštos.

Darant prielaidą, kad radote grožio saloną, turintį labai gerą reputaciją ir oficialiai licencijuotus kosmetologus, jūsų apsilankymas salone turėtų apimti ne vien gražių nagų lako spalvų pasirinkimą. Sėdėkite ir atsipalaiduokite, nes jūsų nagai bus patrumpinti ir sutvarkyti, odelės bus pašalintos, aplink nagus esančiai odai bus atlikta eksfoliacija (negyvų odos ląstelių ir nuospaudų pašalinimas) ir galbūt geriausias iš visų – puikus rankų masažas. Kuris padės pagerinti kraujo cirkuliavimą rankose ir riešuose bei suteiks jūsų pavargusioms rankoms taip nusipelnytą priežiūrą.

Akriliniai nagai prieš gelinius

Atėjo laikas jums nuspręsti ar norėtumėte gelio nagų ar akrilo. Gelinis nagų lakavimas yra vienas iš dirbtinio nagų priauginimo būdų. Gelis gali būti tiesiogiai naudojamas ant nago arba gali būti liejamas su formalėmis/tipsu kurie prailgina nagų ilgį. Po to, kai nagas suformuojamas geliu jis apšviečiamas ultravioletine šviesą, kuri padeda stingdyti gelį. Pavyzdžiui priauginimas tipsas priklijuojamas prie nago. Po to ant viršaus uždedamas plonas gelio sluoksnis. Taip sukūriami geliniai nagai.

Geliniai nagai

Geliu lakuoti pradėta gerokai vėliau nei akrilu. Kosmetologė ant natūralaus nago lies keletą plonų gelio sluoksnių. Tarp kiekvieno gelio sluoksnio papildomai užtruksime dvi minutes leisdami lakui sustingti naudodami UV lempą. Gelio nagai paprastai būna stipresni ir puikiai tinka tiems žmonėms, kurių nagai lengvai lūžta, trukinėja ir yra tiesiog silpnesni. Gelio nagai padaryti tinkamai gali atrodyti labai gražiai, tačiau kartais gali būti šiek tiek brangesnis nei tradiciniai akrilo nagai. Gelio nagai suteikia lengvą ir natūralų įspūdį ir yra dažnos moters pirmas pasirinkimas

Akriliniai nagai

Akrilo nagai yra daugelio moterų išbandyti ir visa dar labai populiarūs. Akriliniai nagai daromi panašiai. kaip geliniai nagai. Akrilas naudojamas liejant jį ant nago tam, kad padėtų išvengti nago lūžimo. Taip pat gali būti naudojamas tepant jį ant tipsų nago priauginimui. Akrilo gelis yra pagaminta iš miltelių (polimero) ir skysto (monomero) akrilo junginio. Jei naudojami tipsai, jie klijuojami prie natūralaus nago, o po to poliruojami ir pašiaušiami taip, kad akrilo lakas galėtų prilipti prie nago plokštelės. Tada šepetėlis panardinamas į akrilo skystį, o po to į akrilo miltelius, tokiu būdų sukuriamas mažas rutuliukas akrilo masės. Tada ši masė dedama ant nago ir švelniais prisilietimais formuojama norima forma. Paskutinis žingsnis yra akrilo šlifavimas didlde ir blokeliu. Nuo šiol kelias savaites galėsite grožėtis nepakartojamu akrilinių nagų spindesiu.

Kas pasakys kuris iš jų yra geresnis – gelis ir akrilas? Vis dėlto tarp abiejų yra keletas panašumų. Ir akriliniai nagai, ir geliniai gali būti naudojami su papildomu nagų tipsu papildomam nago ilgiui sukurti. Papildymai taip pat turi būti daromi maždaug kas dvi savaites. Kiekvienas slirtingai atsakymas į klausimą „kuris iš jų yra stipresnis”. Vienas gelinių nagų privalumas tas, kad jie neturi jokio kvapo palyginti su akrilu, kuris dažnai pasižymi labai intensyviu kvapu, kuris kai kuriems žmonėms gali būti įkyrus. Gelio nagai atrodo gana natūralūs ir gali būti dėvimi su nagų laku arba be jo. Tačiau akrilo nagai atrodo geriausiai, kai būna poliruoti. Gelio ststemą dažnai renkasi žmonės, kuriems dildės šlifavimo judesiai ir šlifavimo pats jausmas proceso metu yra nemalonus.

Akrilinių ir gelinių nagų priauginimas panašus. Akriliniai ne tokie kieti, bet visa dar madingi tuo tarpu geliniai šiandien valdo pasaulį. Nors natūralių nagų grožį pralengti sunku primigtynai siūlome išbandyti nagų priauginimą bent kartą gyvenime, kad įsitikintumėte gelinių ir akrilinių nagų privalumais.

Galų gale nagų priauginimas ir lakavimas yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas, verta pabandyti abu variantus, kad išsirinktume geriausią būtent sau. Net jeigu esate natūralių nagų gerbėja, pabandę suprasite, kad akrilinių nagų grožis jus jau užbūrė ir nesiskirsite su kjais dar ilgai.

Share this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


You've just added this product to the cart: